Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Golf I 1.6c egy...

A Volkswagen Golf I 1.6c egy megbízható/jó gépkocsi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
30 éves autótól a veteránautós életérzésen kívül mást ne várj.
2014. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga korában igen, de ez már elavult, fapados, széthajtott, benzinzabáló (a lóerejéhez képest).
2014. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet megbízható, csak kell egy jó állapotú karosszéria/motor/váltó/futómű/elektromosság és karban kell tartani.


"ez már elavult, fapados, széthajtott, benzinzabáló (a lóerejéhez képest)" - cserébe nincs benne drága dolog ami tönkremehet, pl. nem fogsz agyvérzést kapni ha letörik a fűtött elektromos tükör, mert nincs rajta. A klímából sem fog elmenni a gáz, nem hal meg az elektromos gázpedál, nem kopik szét a turbo csapágyazása.

Cserébe el kell viselni mai szemmel fapados meg nem új technika, de ha valaki ezt vállalja autózhat relatíve olcsón vele. Keveset kér, igaz nem is ad sokat, viszont elég lehet. Na mondjuk nem világot járni vagy az autópályán menőzni, hanem mondjuk munkába járni nem nagy távra meg hétvégén elmenni bevásárolni.

2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.Én is csak ilyen mindennapi munkába menetelhez kéne.
2014. jan. 13. 17:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem nagyon tetszik a desing-ja.A régi "kocka/szögletes" desing-un kocsikat én szeretem.
2014. jan. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!