Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható a Volkswag...

Mennyire megbízható a Volkswagen Bora (1999-2003 között gyártottakra gondolok)? Esetleg saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy a fenntartási költsége is érdekelne.
2011. aug. 6. 16:13
 2/6 anonim válasza:

mi 2001ben vettük. a mai napig megvan és van benne 200.000 km. Nagyon ritkán van vele probléma, szinte soha nem kell vinni szervizbe és még soha nem hagyott minket az út szélén. Kényelmes, megbízható, jó autó. klímával nyáron egy picit sokat fogyaszt olyan 8-9 liter körül. a milyenkében 1.6 motor van

Szerintem bátran vedd meg. a régi volkswagenek sokkal jobbak, mint az újak.

2011. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. A fenntartásáról is tudnál mondani valamit? Pl: mennyibe kerül a kötelező szerviz?

az alkatrészek drágák?

a biztosítás mennyi kb. ?

2011. aug. 6. 16:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a fogyasztása? 1.6-os benzinest néztem ki.
2011. aug. 6. 16:38
 5/6 A kérdező kommentje:
A fogyasztást írtad az a városi vagy a vegyes?
2011. aug. 6. 16:39
 6/6 anonim válasza:
szia az olyan átlag fogyasztás. Az alkatrészek nem túl drágák és könnyebben beszerelhetők, mint egy francia autónál. Megbízható autó
2011. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!