Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hová tölti fel a kárszakértő...

Hová tölti fel a kárszakértő az a gazdasági totálkáros autókat?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: Összetörték az autómat,nem én voltam a hibás, a másik delikvens nem adta meg az elsőbbséget és én pedig belerohantam, szóval a lényeg: a biztosító előbb-utóbb megtéríti a káromat. Kijött a kárszakértő és gazdasági totálkárt állapított meg. Azt mondta hogy neki kötelezően fel kell ezt töltenie a neten egy honlapra ahol majd licitálnak rá hogy az adott állapotában mennyit adnának érte, és a legmagasabb licit és az autó egyébként hibátlan állapotában megállapított értékének a különbségét fogják kifizetni. A kérdésem hogy melyik ez a honlap? Én nyomon követhetem hogyan alakul a licit, vagy ez esetleg csak egy bennfentes kör számára érhető el? Valamint ez az eljárás így ahogyan leírtam szabályos?
2009. dec. 1. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kettő oldalról tudok,többségben itt banki visszavett autók vannak de néha feldobnak pár törött/káros autót is.

[link]

[link]

2009. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!