Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20. -án indulok b. kategóriás...

20. -án indulok b. kategóriás jogsira. Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Félek,hogy nem fog sikerülni a kresz,nagyon nehéz?Forgalmi vizsgában pedig az ilyen parkolásoktól félek mert tuti,hogy izgulni fogok és bele fogok keveredni (vagy elmagyarázzák normálisan?) az ilyen 90 fokos parkolásokba.:D(tehát a manőverezési feladatokba)

[link]


2014. jan. 14. 11:18
 1/4 anonim válasza:
Más csinálni mint olvasni nyugi mondjuk nekem sikerült megbukni de szerintem menni fog
2014. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 14. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyű nagyon megszerezni.


KRESZ tankönyvet tanuld meg. Különös figyelemmel a számszerűsített adatokra (hány másodpercenként villog az irányjelző, hány kg-os utánfutót húzhatsz, stb.).


Egyébként nagyon gyorsan felejtsed el azt a hozzáállást, hogy itt a vizsgától kell félni. Inkább arra gondolj mi lesz, ha átmész valahogy aztán valós helyzetben nem ismersz fel egy KRESZ táblát, vagy elfelejted a jobbkéz-szabályt.

Tehát jól tanuld meg azt a KRESZ-t. Egyébként 90%-ban magától értetődő.


Gyakorlati részhez meg lesz bőven időd felkészülni. Ha majd valami nem megy, mond meg az oktatódnak, hogy azt akarod gyakorolni, biztos nem fog nemet mondani.


Mellesleg a 90°-os parkolás a legkönnyebb, párhuzamos ami nehéz.

2014. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van akinek könnyű van akinek nehéz. Hogy a te képességeid milyenek azt mi nem tudjuk.

Nekem A és B kategóriánál is minden elsőre meg lett. A-nál minden (KRESZ, rutin, forgalom) hibátlanul(A-t a B után csináltam).


A feladatokat meg majd elmagyarázzák/ megtanítják ha eljutsz odáig. A dolog trükkje annyi hogy mire vizsgáig jutsz már ne az autóra kelljen figyelned hanem a szabályokra(amiket persze tudni kell)

KRESZ-re én egyéni gyakorlóprogrammal tanultam, meg persze figyeltem oktatáson. Könyvem nem is volt.

De persze van aki jobban szeret könyvből tanulni, annak egyértelműen az a jobb.


Elsősegély szigorodott azóta mióta én csináltam, bár azt mondják még most is egyszerű ha figyelsz oktatáson.

2014. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!