Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért van az hogy részegen...

Mért van az hogy részegen sokkal jobban vezetek?

Figyelt kérdés
Na jó persze nem hulla részegen hanem mikor enyhén részeg vagyok két három sör után úgy érzem sokkal ugyesebb vagyok mindenben a vezetéseben is ez mért van?lehet hogy tudat alatt tudom hogy részeg vagyok és így sokkal jobban tudatamban van az hogy akár megis halhatok egy balesetben és így jobban koncenrálok? Persze tudom ha elkapna egy rendőr erős büntetést kapnák így nyilván nem csinálom ezt rendszeresen.

2014. jan. 15. 02:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

"nyilván nem csinálom ezt rendszeresen"

hát ritkán se csináld. egyáltalán ne csináld. kösz...


egyébként nem, nem koncentrálsz jobban. sőt, kevésbé koncentrálsz. csak minthogy az alkohol egy bizonyos ideig oldja a szorongást, a gátlásokat, ezért magabiztosabb vagy. de ugyanakkor hülyébb is. ennyi.

2014. jan. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Remélem akkor is nagyon ügyesnek fogod magad érezni ha részegen elütsz 1 gyereket, mert nagyon "koncentráltál". Csak jelzés szinten említeném meg hogy ne a rendőr büntetésétől tarts hanem inkább az elütött gyerek apjától.

Valószínűleg új kocsi kell neked a dá-dá után,tudod olyan kétoldalt kézzel hajtós. Már ha túléled.

2014. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Gábor t ***** válasza:
73%

Az ittas vezetéssel az a gond, ha bármilyen baleset történik

nem csak a jogsidat veszted el, mindegy ki a hibás. És ha ki megy eléd este egy kivilágitatlan biciklis, halárra gázolod,

le fognak csukni.Ezért még ha ügyesebbnek is érzed magad, nagy bajba kerülhetsz miatta.

2014. jan. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem vezetsz jobban, sokkal rosszabbul mész - viszont bátrabb vagy és gátlástalanabb! De ezen úgyis ráérsz majd gondolkodni a sitten, egy baleset után :(
2014. jan. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, csak te hiszed ezt. És készülj fel a hosszú börtönévekre ha balesetet okozol. Márpedig előbb-utóbb fogsz, ha ilyen felelőtlen vagy. Remélem nem egy vétlen fogja látni a hülyeséged kárát.
2014. jan. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy érzem jobban vezetek, de ez csak az érzet, ha kívülről látnád magad és utána megnéznéd kamerán akkor látnád, hogy nem is megy az olyan jól. Hűha én most kicsit be vagyok piálva, de azért remélem értitek amit mondok.
2014. jan. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok ember meg úgy érzi néhány sör után sokkal jobban énekel, sokkal erősebb vagy neadj'Isten sokkal ügyesebb. Így készülnek a youtube videók "Fail" kategóriában...

Ha vezetsz NE igyál. Amíg nincs komolyabb baj. És az a legkevesebb, hogy az árokban kötsz ki. Ugye te sem akarsz azzal a tudattal élni hogy X-ember halála szárad a lelkeden mert éppen "sokkal jobban vezettél"?!

2014. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Dörmögő ***** válasza:
95%
Az a baj emberek hogy az ilyen elmeroggyanttat nem lehet itt meggyőzni arról hogy ittasan ne vezessen. Gondolom már mondták neki páran élőben is, dehát az ittas embernél okosabb nincs és nem is volt. Úgyis addig fojtatja sajnos amíg valami galibát nem okoz vagy el nem veszik a jogsiját. A jogsielvétel lenne a legjobb mód, és kapásból kapna több százezres tanulópénzt, mert annyiba lesz mire újra vezethet.
2014. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dörmögő ***** válasza:
93%
Még annyit hogy az ilyenek szoktak elütni valakit aztán meg elhúzni a sunyiba.
2014. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
En meg ertenem is aitndotok, DE mi van az olyan orszagokkal ahol tenyleg megihatsz 1-2 sort es legalisan vezethetsz???? Mert Eppen egy ilyenben elek. Ha tudnatok az alkohol eletani hatasait, enyhe csolatast okoz, es elenkiti a verkeringest.
2014. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!