Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lefényképeznek mikorra...

Ha lefényképeznek mikorra várható a csekk? Ti mennyi időre rá kaptátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

már mint gyors hajtás miatt?

Nekem volt olyan hogy 2008 okt 06 án lefényképeztek és 2009 februárban küldték a csekket és a határozatot hogy gyorsan hajtottam.Szóval pár hét vagy hónap.

2009. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
2009. május 18 a gyorshajtás, csekk 2009. augusztus eleje.
2009. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Fuh akkor úgy látom elég változó :S

Annyira rosszul érint a dolog mert tényleg nem szoktam átlépni a sebesség határokat és augusztus végén nagyon siettem pestre (tényleg kivételes alkalom volt) és 40es táblánál 58al mentem és pont akkor pont ott kint voltak és mértek :S várom azóta a csekket, megpróbálok felkészülni rá de még nem jött semmi :S kicsit megvisel a dolog...

2009. dec. 1. 22:27
 4/21 anonim válasza:
Lehet, hogy szerencséd van és épp kicsúszol a büntetésből. A 40-es táblánál valószínűleg 50-re van beállítva a készülékük és ha van akkora szerencséd, hogy az autódon főlé hangolták a kilométer órádat, akkor lehet, hogy csak 50-el mentél , és nem 58-al. Sok autóban többet mutat az óra, mint amennyivel valójában mész. Keress egy út széli sebességjelzőt , menj el előtte fix sebességgel és nézd meg hogy a kijelzője szerint mennyivel mész. Azoknak a radarja valszeg jól van belőve.
2009. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, ki fogom próbálni, köszi :)

Még reménykedem azért hátha tényleg nem kapok...

2009. dec. 1. 22:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Az autód kilóméter órája majdnem 60-nál volt? Mert ha igen akkor 99% hogy nem fogsz csekket kapni. Mivel 5 Km/h-t túl mér az autók órája, én már kipróbáltam GPS-el. Tehát valójában 53-mal mentél és 55-től van bünti. Illetve ha tényleg 58-al mentél akkor is lehet még szerencséd, mert mi már kaptunk egyszer csekket és ott az volt írva hogy 100 Km/h-ig 3 Km/h a hiba határ és ezt neked kedvezően vették figyelembe. Engem is mértek már be párszor nyáron úgyhogy óra szerint 70-el(tehát 65) mentem ott ahol 50 a megengedett, és nem kaptam csekket.
2009. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért 30 at tegyél félre. És ha letelt a 6 hónap, akkor boldogan elköltheted.

[link] Kalkulátor.

Én 1,5 hónapra rá kaptam meg, kollega 2,5 hónapra.

2009. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem kell száguldozni aztán akkor nincs min sírni!!


Nem azért de engem is kiakaszt hogy már egyesek lakott területen is 70-80 al rohangálnak! Autó úton meg 90-100 al mégha csupa kátyu akkor is

Hova a jó anyjukba sietnek?


Na a másik fele meg az autópálya! Sok impotens köcsögnek nem elég a 90-100 as tempó 130 al kell menni meg fölötte!!!


Na a Bmw- sekről meg a sok terepjárós bziról nem is beszélek mert azokat meg legszivesebben raktétával löném át a felüljárók fölött!!!

2009. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Telkinél van egy hosszú lejtős 2km es egyenes út lefelé, 2 szélén erdősáv meg részben nyaralók beljebb meg lakópark..


Multkor este is jövök le 60-65 el.


Seggembe egy bzi, kivág mellölem és gyorsít lejtönek lefelé, lent meg várták a zsaruk én meg jót röhögtem! Úgy kell a kcsgnek!!!!

2009. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sok munkájuk van a fényképezősöknek, sokan vagyunk akik gyorsabban megyünk mint szabadna ezért kb 1 hónap mire kiküldik a levelet.Ezután adnak lehetőséget,hogy megnézd a videót,vagy mondjál rá valamit ott bent náluk.Ezután kb 1 hónap múlva megjön a csekk,amit pár nap múlva be kell fizetni. Büntetőpont viszont nincs .Mellékelek egy bünti táblázatot is.

[link]

2009. dec. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!