Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lefényképeznek mikorra...

Ha lefényképeznek mikorra várható a csekk? Ti mennyi időre rá kaptátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 21:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek 30 napon belül kiküldték, de volt olyan is, hogy több mint fél év volt és visszadátumozták a levelet!
2009. dec. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Mesélte egy ismerősöm, hogy már kétszer fotózták le ugyanazon helyen ahol egy 30-as kint felejtett tábla volt. Egy nagyon genyó helyre álltak be a rend őrei egy trafi-val.

Begurult a fazon , hazament , beült a traktorjába, kiment a helyszínre és a kanalas munkagéppel össze b.szta azt a földes területet ahová beálltak a trafipax-al. Azóta nincs gond.. :)))

2009. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Erősen változó,én 5hónap múlva kaptam értesítést,de mivel a közig.bírságot nem értem el így szab.sértés lett volna,de kibekkeltem... :-)
2009. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Fuh jó sok válasz jött! :)

Igen azokat én sem szeretem, akik valóban száguldoznak ott ahol nem kéne, és az is tényleg szemét dolog ahogy írtátok is, hogy mindig olyan helyen állnak, ahol a legjobban meg lehet szivatni az embereket. Ez is egy olyan részen volt ahol már ment ki az út a városból de még kint volt a 40es tábla...egyáltalán nem számítottam volna amúgy sem rá...ja a másik meg az, hogy nem is rendőr autóban ültek, és csak akkor vettem észre, hogy ott voltak amikor elmentem mellettük. És olyan rossz mert azért 60al sem mentem és szerintem ez még nem számít száguldozásnak, sőt...mégis lehet, hogy baj lesz belőle.. :(

Hát köszönöm a sok választ, hátha nem fogok kapni semmit :) sziasztok.

2009. dec. 2. 19:33
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne parázz,ha csak szab. sértési jön az kijátszható :-)
2009. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én rá 3 hónappal kaptam meg a csekket még szerencse ,hogy épp tojás volt a pedál alatt...Pont olyan helyen mértek ahol szép idő volt tiszta egyenes jó minőségű út 160al lelőttek rá 3 hónappal jött is a csekk:S bezzeg nálunk a 40 es táblánál mennek 60 körül ,de egy rendőr sem mért soha...
2009. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"3 hónappal jött is a csekk"


-Akkor elég buta vagy ha befizetted,közig.bírságot 60 napon belül ki kell küldeni..

2009. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nos egyik ismerősünk rá 5 hónappal kapta meg a 300 000 Ft-os büntetését.Kicsit sokallom.Én max 1 hónapot adnék.Amugy megaz ember miért ne száguldozzon?Ez egy jo dolog az életben...
2009. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"5 hónappal kapta meg a 300 000 Ft-os büntetését."


-Ha közig.bírság volt szintén nem kellett volna befiz..

2009. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Fuh 300 ezer...baromi sok, azért ezt én is soknak tartom...ez már durva büntetés azért...köcsög rendőrök, annyira utálom őketttt!!!! Szerintem aki olyan az úgyis betartja a szabályokat és aki nem az nem fogja. Mindig is lesznek olyan emberek, akik veszélyeztetik mások életét az utakon és voltak is, főleg barnább "barátaink", akiknek még jogsijuk sincs. XD
2009. dec. 4. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!