Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pénzbírság gyorshajtásért?

Pénzbírság gyorshajtásért?

Figyelt kérdés

Ma kaptam a levelet hogy gyorsan hajtottam lakott területen belül 50 helyett 70-nel.

Megnéztem a képeket és elég érdekesek.

A történet:

Nagy köd, még épületeket sem látni csak a kocsimat meg a kamiont ahogy előzöm.

A képek úgy voltak hogy az előzés kezdetekor 60km/h 64km/h 70km/h az előzés végére.

Indexem végig kint volt.

Az sem látszik a képeken hogy lakott területen belül vagy kívül előztem-e.

Záróvonal nem volt.

Tehát van esély hogy fellebbezéssel sikerül megúszni a büntetés kifizetését?


2014. jan. 15. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy a kép helyszínét ismerik a hatóságok mert tudják hogy melyik traffipax hol van? Nem a kép alapján kell megállapítani hogy lakott terület vagy sem, ugyanis az egyértelmű mivel tudják hol vették fel.
2014. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

az kit érdekel, hogy nem volt záróvonal? még jó hogy nem ott előztél...


az meg hogy a képeken nem látszik, hogy lakott terület-e, tök mindegy, mert a mérés pontos helyszíne dokumentálva van


azért mert nagy köd volt, meg kéne dicsérni, hogy gyorshajtottál?


szerintem nulla az esély, de pénzkidobásra jó lehet a fellebbezés

2014. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ahol mértek kb száz méterre van a falu vége táblától.

És elég messze van a kocsi is.

2014. jan. 15. 16:14
 4/17 anonim ***** válasza:
az eredeti, digitális felvétel tartalmazza az exit adataiban a felvétel helyének a GPS koordinátorait. ezt letagadni nem tudod, ha egyértelműen a Te gépjárműved (rendszám, gj. típus, stb.) beazonosítható!
2014. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

El fogják utasítani, mert azt fogják mondani hogy nem tudod bizonyítani hogy városon kívül mentél. Nekik meg az van a papíron hogy városban mértek.

Ha tényleg 100 méterre voltál a táblától, akkor 50-nel 4-5 másodperc lett volna a tábla, ezt nem tudtad kivárni gyorsításhoz?

2014. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodj meg . Hazánk dicső fiai a trafit minden esetben tuti fizető pozicióba állitják fel. Értem én arra hogy a város tábla előtt exponáljon, és jogilag megne tudjad támadni. Ezeknek ugyanis nem a balesetmegelőzés a céljuk mint anno mondták annakidején, hanem a nemfizetésmegelőzés.
2014. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor fizetek...
2014. jan. 15. 16:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerinted miért pont várostábla közelében mérnek? Pont ezért,mert a többség már előtte begyorsít vagy ,éppen nem lassít le a tábla vonalában egyből 50 re ,hanem hagyja kigurulni a kocsit. Tökéletes kaszálóhely,ki is használják a vámszedők. Felesleges fellebbezni.
2014. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért az is sokszor fasság hogy a várostábla irdatlan messze van a házaktól, semmi sem indokolja hogy ennyire messze legyen.
2014. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

A városhatártábla nem azt jelzi hol az utolsó ház hanem hogy meddig tart a település határa. Jó is lenne, minden új épület miatt arrébb kéne tenni a táblát...

2014. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!