Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?

Első autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most lett meg a jogsim kb. 1 éve és most szeretnék már beruházni egy saját autóba. Nem szeretnék mindig anyám vagy apám kocsijával mászkálni. Mit tudtok ajánlani a használtautópiacról úgy kb. 1millió forint magasságáig? De inkább ilyen 7-800ezer körül gondolkodok.

2014. jan. 15. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem egy Toyota Corollát vennék magamnak ennyi pénzből. Nem az újabbra gondolok hanem még a '96 körüli évjárathoz. persze attól függ hogy mire kell inkább az autó. Hány fővel, hosszabb rövidebb útra stb. De tudnám még ajánlani az F astrákat, olcsó az alkatrész olcsó fenttartani. Mondjuk egy 1.6 16V. abba van erő is :) Amit nem ajánlanék: Fiat, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Alfa Romeo. VW-enekből is vannak jók. Audik is szép számmal vannak. De azt vedd meg ami tetszik és szivesen autózol mutatkozol benne.
2014. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dávid0094 válasza:
0%
honda civic 6gen,vagy volswagen golf 4/passat diesel!
2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
5%

természetesen kizárólag BMW-t 5-ös szériától felfele.


Dr. Cefre Tibor


Doktorált gépjármű szakirányos járműmérnök

2014. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Az előttem szóló egy troll.

5-ös BMW első autónak?Anyám...............

Toyota Awensis/Corolla

Astra G/Corsa C

Mercedes A-osztály

Honda Jazz

Skoda Fabia

Suzuki Swift

Ha nagyobb utakra mennél, vegyél egy utazóautót /lehetőleg dieselt/.Pl. Awensis/Octavia

2014. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Cefre Tibor XD
2014. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Még eszembe jutott:

Mazda 626 2.0D

Toyota Carina 2.0D

600-ból már van jó, szép darab és a maradékból fel is tudod újítani.

2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Suzukit ne vegyél mert szétesik alattad és felrobban, meghalsz. Tudom mert a karrierem suzukinál kezdtem mint motorfejlesztő mérnök és kispóroltunk minden anyagot a motorból azt csak a szentlélek tartja össze.


Dr. Cefre Tibor

Doktorált gépjármű szakirányos járműmérnök

2014. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elméletben lehet, hogy így van mérnök úr, de a gyakorlat és az emberek tapasztalatai mást mutatnak. Vezetett már huzamosabb ideig swiftet? Vagy akár suzukit? Csak mert egy öreg 5ös BMW felér egy gazdasági csőddel. Nem azért, mert megbízhatatlan, hanem mert szinte csak széthajtott példányok vannak. És ha csak ne adj isten egyszer van vmi komolyabb baja a bömösnek, akkor annyira zsebbenyúlós, hogy abból már vehetnék még egy swiftet, vagy legalább egy felet. Tehát inkább javíttatok többször kisebbet egy swiften, mint egyszer egy bmw-t.
2014. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Golf3, békalámpás Corolla, CarinaE, Mercedes 190D, W124, Swift Sedan 1.6
2014. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!