Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy F astrám. Mennyit...

Van egy F astrám. Mennyit érhet?! Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1992 es F astrám, 1.4 benzin. a két hátsó sárvédőív erősen korrodált, továbbá a két küszöb szintén cserére szorul. Az autó motorja erősnek erős, viszont az alapjárata ingadozó, és az olajat is eszi.

Futőmű ok, váltó ok, elektromos rendszerek ok.

Eléggé lestrapált csepp astra, 3 ajtós. Műszaki ez évszeptemberig van rajta, biztosítás is rendezve, fogyasztása kb 7 liter benzin, + fél liter olaj / 100 km.

Mennyit érhet ez így ahogy van? Hitel nincs az autón, 10 éve van nálunk, teljesen baleset, törés, és mindennemű tartozásmentes. Csak hát amiket leírtam...

Mindenképpen úgy szeretném eladni, hogy ne maradjon a nevemen. Kérdésem az lenne, hogy ha véletlen valaki jelentkezne, hogy elvinné, de csak papírok nélkül (rallyzni ,vagy tanyára, bármi)...akkor azt hogy lehet kivitelezni?!

Forgalomból ha kivonatom az úgy elég?



2014. jan. 15. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:
nemeg az ár is érdekelne, hogy tényleg mit érhet...
2014. jan. 15. 20:21
 2/10 anonim ***** válasza:

talán egy 100.000ft-ot

adásvételi(új típusú) nélkül oda ne add,mert nem tudod leíratni a nevedről,lemondani a biztit,súlyadót és ha bűntényt,közlekedési balaset van a géppel

akkor bajban leszel eléggé

bontós papírt is csak hivatalos cégtől fogadj el

2014. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehogy eladd papírok nélkül, mert nem fogod tudni kivonatni a forgalomból! A kivonáshoz hivatalos bontási igazolás kell, azt meg nem adnak autó nélkül. Az értéke, így látatlanban kb. 50e lehet.
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

forgalombol kivonas nem eleg, attol meg a neveden marad. mindenkeppen at kell iratni, akkor is, ha nincs forgalomban.


en mondjuk 50-et sem adnek egy bevallottan szethajtott, szetrohadt roncsert, de valami kisebbsegi lehet h. megvenne Lada helyett... de amint eladtad, AZONNAL jelentsd be te az okmanyirodaban, ne varj a vevore!

2014. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eladás után 5 munkanapod van a lejelentésre erre figyelj!!
2014. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

így saccoltam én is, de neten meg a borultakat is 170 ezerért hírdetik. azmeg valahol irreális sztem.

szóval 150 ért ha rárakom az eladó táblát az jó kezdésnek nem?!

2014. jan. 15. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem 1000km/fél liter olajat akartál írni? 100km/fél lirer olaj?
2014. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

150 000 irányárnak tökéletes. És akkor rendes leszel, engedsz egy kicsit, vevő meg örül, hogy alkudott.


Csak adásvételivel add el, mert nem fogod tudni leiratni a nevedről. Sztem 15 napod van a bejelentésre az okmányirodában.


Bontási papírt autóbontó meg nem ad csak úgy kocsi nélkül.

2014. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem elírás, jelentős az olajfogyasztása, viszont nemtudom hogy hol. 250 ezer km van az autóban, ez tuti, mert 80% át mi tettük bele. kompresszió az összes hengerben oké, 13 bar körül. néha látom hogy füstöl kéken, de korántsem annyira, hogy ennyi olajat kéne egyen.

5 liter olajat vettem bele tavaly novemberben, most öntöttem bele az utolsó cseppeket. havonta átlag 500 kmt megyek vele. akkor lehet számolni...

2014. jan. 16. 20:17
 10/10 Fejes Nagy Péter válasza:
Nekünk egy 1.6 os fehér van, két hónapig hirdettük 220000ft-ért ( jobb hátsó sárvédőt kell raja cseréltetni, jól felszerelt szervó el. ablak centrálzár riasztóval) ezért ajánlottak TELEFONBA 120000, ennyiért inkább nem adjuk el! Nem sokat adnak ezekért.
2014. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!