Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a jogsi megszer...

Mennyire nehéz a jogsi megszerzése?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdem a tanfolyamot.Mennyire nehéz?Ti hányadszorra mentetek át kreszből és forgalmiból?
2014. jan. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A forgalmi nem csak rajtad múlik a szokás az, hogy párszol elszokták húzni az embert nekik is van egy ráta amit teljesíteni kell, így ne lepődj meg ha 3 vagy 4-ére mész át csak továbbá ajánlanak pót órákat ezt akkor fogadd csak el, ha úgy érzed nem megy még jól a vezetés.
2014. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Aki tanul annak könnyű, aki az órán nem figyel és otthon nem veszi elő a könyvet annak nehéz. Nekem elég volt odafigyelni az órán, meg néha-néha itthon ami nem ment annyira átolvasni. Szedtem le kreszt (lehetőleg a legújabbat) és csináltam.


M,A2,B amit eddig letettem. Mindegyiknél sikerült elsőre minden.

2014. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kimondottan konnyu volt,en is azt hallottam mindenkitol,hogy mennyire nehez,meg hanyszor voltak vizsgazni mielott atmentek.

Kresz oktatason egyszer voltam,az egeszet otthon tanultam meg konyvbol 2 nap alatt.Aztan meg 2 napon keresztul csinaltam a tesztet a szamitogepen.Miutan 30-szor sorozatosan hibatlan lett,szoltam az oktatonak,hogy szeretnek vizsgazni.

Vezetesbol 20 orat vettem.Mindenbol hibapont nelkul,elsore mentem at.Az meg hozza tartozik,hogy az oktatom egy nagyon turelmes,korombeli srac volt,aki nagyon jol elmagyarazott mindent.

2014. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekel a dolog és oda tudsz figyelni akkor egyszerű. Nekem jó oktatóm volt. (B kat.) Első vizsgán meghúztak szivatásből, de amúgy elsőre ment a többi. Másodjára egy öreg papi vizsgáztatott, az is meg akart szivatni, és dupla pályát kellett teljesítenem, mert, hogy túl gyorsan végigértünk az első útvonalon. De mind a kettő hibátlan lett, így nem tudott meghúzni. Mindegyiket le kellett volna fizetni, de mondtam, hogy én egy vasat sem adok. Hát ezért szívóztak. Egyébként nagyon könnyű, vágj bele nyugodtan. Csak nézd meg mennyi ember leteszi a jogsit..neked miért ne menne?
2014. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 egySanyi ***** válasza:
Nekem még nem volt szerencsém pótvizsgázni pedig: SM, A, B, C, GKI(alap), PÁV-II.
2014. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
KRESZ, Egészségügy elsőre megvolt. A forgalmi 3. próbálkozásra sikerült csak. Először jogosan buktattak meg, másodjára pedig csak úgy. Oktatóm sem értette miért buktam meg.
2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én elsőre mindenből, mindent neten tanultam meg , Vezetés meg sima liba még úgyis hogy előtte soha nem vezettem. Kötelező 30ora és mentem vizsgázni.Akinek van érzéke hozzá az elsőre átmegy simán.
2021. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem feltétlenül. Nagyon sok helyen pl ott is ahol én vizsgáztam anno sorra húzták meg azokat, akik nem adtak kenő pénzt. Hiába tudsz vezetni, amíg ilyen korrupt országban élünk ilyen elő fog még fordulni sajnos :/
2021. jan. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!