Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakira mit kell vinni,...

Műszakira mit kell vinni, minek kell lennI?

Figyelt kérdés

Azt írják saját és autó iratait kell csak vinni. Autónál mi kell, tartozék kell-e vagy csak az elekrtonikai, motorikus, fékek stb működését nézik?)

sima szgk-ról van szó. (99-es bmw 318i).

nincs baja, fék fog, motor erős, nem folyik sehol, nem csörömpöl, nem ráz, kopog a kormánymű-futómű, karácsonyfa sincs, nem is rohad seholse a kaszni. ugye ilyen lámpakészlet meg pótkerék nem kötelező? mert az már vételkor sem volt (és nem sokkal előtte lett akkor vizsgáztatva)



2014. jan. 17. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én álltalában beviszem egy előzetesre ami sok helyen lehet ingyenes is. Itt egy gyors műszakit csinálnak , leirják mi az ami nem jó. Haza viszed, orvosolod a dolgot ,utána már tuti.
2014. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már csak azért is javasolt az előzetes mert ott ugye rázópad stb van. És ugye ahol megnézik utána ők vizsgáztatják is.
2014. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor vittem, előkészítettem az okmányokat(sz.ig; lakcímkártya; forgalmi), kivettem a csomagtartóból és betettem jobb előre a lábtérbe az elakadásjelző háromszöget meg a elsősegély dobozt.
2014. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy autótulajdonosnak jó, ha van saját szerelője. Olyan, akivel jóban vagy, és akiben megbízol. Nekem mindenesetre van ilyen. Ha műszakiztatni kell a kocsit, otthagyom nála, ő átnézi, levizsgáztatja, és telefonál, hogy mehetek a rohangátorért.
2014. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!