Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik Mo. -n drift autós...

Erdélyi Dányele kérdése:

Létezik Mo. -n drift autós iskola?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor hol ? hallottam ilyenről , csak nem tudom ,hogy valójában van-e Mo.-on

2014. jan. 18. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

ez nem olyas valami amit iskolapadban kell tanulni, erre születni kell, hogy úgy mondjam, valaki mikor megkapja a jogosítványát már tud driftelni, akit érdekel ez, és gyakorolgat.

semmi értelme nem lenne egy drift iskolának, mivel semmivel jobban nem tudnának driftelni a jelentkezők, mint addig.

olyan ez mint a versenyzőiskola, azt is csak azért találták ki, hogy a dilettánsok autózhassanak egyet pályaautóval, és kapnak a végén egy oklevelet, hogy elhihessék magukról milyen ügyesek.

ez a rossz út.

gyűjts pénzt inkább és kezd el nézegetni a BMW-ket.

2014. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván így van, a kérdés csak annyi volt , h van e ilyen
2014. jan. 18. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen.

De hidd el ha veszel egy öreg bmw-t ösztönösen elkezdesz játszani vele :-)

2014. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Autószerelôként és amatôr versenyzôként mondom, hogy a legjobb, ha elôször elmész egy elméleti és egy kis gyakorlati oktatásra. Minden pályánál van erre lehetôség. Érdemes saját autót is vinni. Oktato nélkül tanultam meg és volt egy-két olyan rosszul beidegzôdött mozdulatom, ami egy szint felett zavaró. Pl.: lábtartásom. Olyan nincs, hogy születsz vele, van aki hamarabb ráérez, de gázos szituációban ez sokszor kevés. A munkáim nagy része a driftelôs suhancok patkâzásából van. Futómû hello. A beállitás sem mindegy. A holtpontnál bebólint az eleje, súlypont odébb megy, a tapadás változik, a gyári kerékszögnél drasztikusan, az ív egybôl odébb lesz. Ha az elméletet nem tudtad a kanyar elott, korrigálni már nem lesz idôd, de egyébként lehetôséged sem. Drâgák a sulik, de a javitas koltsegesebb.
2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Asta7921 válasza:
Itt tudsz drift oktatást vásárolni elég jó áron. Mogyoródon van a hely, ha jól tudom: [link]
2017. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!