Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Iskola mellett is el lehet...

Iskola mellett is el lehet végezni az autós iskolát?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron szerettem volna lerakni a jogsit (B kategóriás). De azt szeretném ha minél hamarabb meglenne. Iskola mellett is el lehet normálisan végezni? (18 éves vagyok)
2012. aug. 15. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
simán
2012. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet végezni! Nem lesz kihatással a tanulmányi eredményedre. Amikor vezetni tanultam, hetente 4 szer, napi 2 órát vett igénybe.
2012. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

persze simán

én is iskola mellett csináltam, sőt 50kmre kellett járni vezetni

2012. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor a jövőhónapban bemegyek az autósiskolába és a következő tanfolyamon indulok is.

/Szerencsére itt nincs olyan messze/ 15km-re van a város ahová mindennap bejárok suliba, az autósiskola pedig ott van nem messze a sulitól.

2012. aug. 15. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is iskola mellett csináltam anno! (kicsivel több, mint 2 éve) Az elméletinél még lehet is választani, hogy délelőtt, vagy délután menj. A gyakorlatit meg már az oktatóval beszéled meg, mikor érsz rá. Amennyit ott tanulni kell, simán végezhető a kettő, mivel a kreszt könnyű megtanulni, utána meg műszaki pedig összesen 1 papir. Ezek mind olyan dolgok, hogy nem is kell az embernek fogékonynak lenni, tudja értelmezni, s tanulni. Max annyi a hátrány, hogy kevesebb időd lesz, mivel ha nincs suli, ott az autósuli, kevesebb buli, meg csavargás.
2012. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.

Köszi neked is, sokat segítettél. :)

2012. aug. 15. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet mellette is végezni :) én is sulival párhuzamosan csináltam a "B"-t tavaly idén meg az "A1"-et :)
2012. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Épp ma járt itt nálunk az autós iskolának a tulajdonosa és igazgatója, beszélgettem vele erről, és mesélt a kedvezményekről stb... Már a jövőhónap első napjaiban megkezdem a sulival együtt, az autóiskolát is. :)

2012. aug. 16. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
felénk iskola mellett nincs autós iskola,nekem messzebbre kellet mennem legalább 2km,jó nektek hogy az iskola mellett volt az autós suli
2012. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

iskola mellett nem csak az iskolában

ha nem jársz be honnan tudnád :D

2012. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!