Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 problémái?

Joeyboy18 kérdése:

Peugeot 206 problémái?

Figyelt kérdés
Használtautót szeretnék venni, a peugeot 206 ost nézegettem, 2001-2003-as évjáratban. Milyen gyenge pontjai vannak ennek az autónak? Sok helyen az elekronikáját írják hogy gyengepontja, ez mit takar konkrétan? Alkatrészek mennyire drágák hozzá?Milyen a fogyasztása?

2014. jan. 18. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Fogyasztása jó többit nem mondom mert lepontoznak a Peugeotos emberkék ! Inkább nézzél Opel F Astrát vagy Vectrát ! De ha a szervizbe jó a kávé vegyél Peugeotot mert akkor élvezheted sokszor a jó kávé ízét !
2014. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De ha a szervizbe jó a kávé vegyél Peugeotot mert akkor élvezheted sokszor a jó kávé ízét !"

Úgy látom, nálatok keserű a kávé a Peugeot kereskedésben. Nem vagy "kicsit" elvakult? :)


Az elektronika olyan, hogy valaki állandóan szidja, valakinek az életben nem jött elő semmi probléma. Nyilván az se mindegy, hogy párás, esőerdős környezetben van tárolva, vagy normál körülmények között.

Sokszor említést érdemel a hátsó híd is. A magyar utak kátyúit, alighanem nehezen viseli el.

Az alkatrészekről nyilatkozni nem tudok, menj be néhány közeli bontóba, kérdezd meg, hogy miből mennyi van és mennyibe kerül, majd nézz körül. Ezután kiszámolod. Átlagszámítás azt hiszem ált. isk. 7. osztály. :)

2014. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jarok peogeot szervizbe nem veszek francia autot!


VarosiParaszt ugye nem pontoztal le mert egesz eddig kerestem olyan kerdeseket amit Te megvalaszoltal es felpontoztalak! Ne arts nekem lecci!

2014. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem pontozok lefele soha, senkit. Nem vagyok azon a szinten. Illetve köszönöm szépen. :D
2014. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdeklödőőőőőőőőőőő, nyugi, én most csak hobbiból lepontoztalak azért, mert elkezdtél rinyálni.
2014. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leggyengébb láncszem a hátsó futómű. Ezek rendszeresen tönkremennek, és 50-70e körül van a felújítása. Ennél az évjáratnál a másik dolog ami mindig meghal, az a kormánykapcsoló. Ez 50-60e körül van újonnan. A benzineseknél, főként az 1,4-nél, a váltó is keresett alkatrész. Véleményem szerint a legjobb motorok az 1.9D-k, de ez már ebben az évjáratban nincs. A benzinesekkel sem szokott probléma lenni és szerintem az 1.1 a legjobb belőlük. A HDI motorokkal nincs tapasztalatom. Elektromosan nem szokott több hibájuk lenni, mint pl. egy Astra-nak. Legtöbbször a motorvezérlő, a hűtőventilátor, az ajtózár elektronika és az érzékelők halnak meg. A szervo szivattyú tengelyének lógása is rendszeres hiba. A kormánykerék kopása szintén típushiba. 60e km-nél már úgy néz ki, mint más autónál 160-nál. A kasznival nincs probléma, a 10 év fölöttiek sem rozsdásodnak különösebben. Egy kis odafigyeléssel még hosszú évekig nem is fog (üreg-alvázvédelem). Egyebekben semmivel sem jobb, vagy rosszabb, mint egy átlagos középkategóriás autó.
2014. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!