Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az, akinek ilyen autója van...

Az, akinek ilyen autója van KP-ra, gazdagnak számít? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Szerintetek előröl szép/csúnya ?


2014. jan. 18. 23:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Magyarországi viszonylatok között, ne Dubaihoz mérjük. :)
2014. jan. 18. 23:57
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem magyar viszonylatban mondhatjuk rá, hogy gazdag aki 8-10 milloért autót vesz.
2014. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is..
2014. jan. 19. 00:00
 4/19 anonim ***** válasza:
A hátulja nekem kifejezetten tetszik, az orra számomra semleges. Az, hogy a gazdája gazdag, vagy sem, nem abban merül ki, hogy KP-ra vette-e a BMW-jét. Ki tudja, hány éve spórolt rá, hogy ne a banknak fizesse az autó árán felüli milliókat.
2014. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
nekünk ilyen van, de nem vagyunk gazdagok
2014. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem akkor gazdag valaki, ha ezután a vásárlás után marad még legalább annyi a bukszában, hogy tudna venni még 2-3 ilyet. Ha majdnem az összes pénzét erre költötte, akkor a szokásos "majd én az autómon keresztül megmutatom ki vagyok" kategóriába esik. De nyugi azon magyarok 90%-a aki ilyen autóban ül, az utóbbi csoportba tartozik. Az autó szép elölről és hátulról is.
2014. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább az a gazdag, aki meg tudja engedni magának azt is, hogy 2-3 évente átül a legújabb ötös BMW-be, meg persze mellette sem csak vöröshagymán meg zsíroskenyéren él, hanem szép ház kifizetve és persze ezeknek (mármint a BMW meg a ház) megfelelő életvitelre is futja.


Szép vagy csúnya? Nekem a régebbiek tetszenek, a modern autók közül nem soknak fog meg a külseje. De ez elfogadható, nem csúnya és nincs benne semmi olyan Chris Bangle-féle csúnyaság.

2014. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Az autó nem minden, illetve nem úgy kell megvenni, hogy arra marad és házra, az autóhoz méltó életvitelre illetve 'hülyeségekre' ne maradjon keret. :)


Ám összességében Magyarországon akinek van annyija, hogy ebből akár 4t vegyen és emellett ilyen színvonalon is él, az már gazdag. Nem ?

Ez az ember nem vehet drágább autót, ami jobban érezteti az anyagi mivoltát ? Ha vehet, milyenre gondoltok ?

2014. jan. 19. 00:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Az számít gazdagnak, aki nem görcsöl azon, hogy gazdagnak számít-e. Legalábbis lelkiekben biztosan.
2014. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen gazdag. Az meg egy külön kérdés, hogy vennék-e ilyen csúnya bmw-t (nem szeretem a márkát, de vannak sokkal szebb autóik is).
2014. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!