Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újszerű kevés km-es Renault,...

Újszerű kevés km-es Renault, vagy öregebb sok km-es Passat?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, két autó közt vacillálok. Az egyik egy 2008-as Renault Laguna 2.0DCI valós 100e Km-rel, a másik pedig egy 2005-ös VW Passat 1.9PDTDI 250e Km-rel. Pontosan azonos árban vannak, mindkettő megbízható forrásból származó valós Km-es megkímélt autó. A Passat a km futásból adódóan jóval kopottabb persze.


Tehát a kérdés: azonos pénzért egy tényleg újszerű 5 éves Renault, vagy egy másfélszer annyi Km-t futott 3 évvel öregebb, kopottabb VW.


Nekem ugyanannyira tetszik a két autó, nincsenek előítéleteim, ne ez döntsön. Kizárólag a későbbi vélhető fenntartási költség dönti el, hogy melyik legyen. Szóval melyik?


2014. jan. 19. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

inkább a RENA

a PASS hamarosan elkezd széthullani

2014. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gomzoli ***** válasza:

Nem másfélszer, hanem két és félszer annyit futott az a Passat.

Ha már e kettő közül muszáj választani, akkor inkább a Renault.

2014. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem annyira öreg az a Passat. Én azt venném.
2014. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg valós mind a két autónak a futásteljesítménye akkor a kevesebbet futott és fiatalabb évjáratú autót érdemesebb venni!Vagyis én a 2008-as 100.000 km futott Lagunára voksolok!
2014. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár nagy Passat fan vagyok, inkább a Laguna!
2014. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Passat! Ha karbantartod még pàr szàzezer kilométerig nem lesz baj vele! Az enyémbe 650 ezer van de simàn felét letagadhatom.
2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gomzoli ***** válasza:
Majd le is fogod :-)
2014. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!