Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerulne Amerikabol...

Mennyibe kerulne Amerikabol behozatnom a kocsimat?

Figyelt kérdés
SZiasztok, eppen venni keszulok egy "fullosabb" Jeep terepjarot,15 ezer dollarert kb 3 millio forint, otthol 5 milliotol kezdodnek az alapok!! Ez nagyon jo aron tudnam megvenni, es ha haza szeretnem kuldetni, akkor milyen plussz koltsegekre kell szamolnom? A kontenert az mar tudom, de engem inkabb a papir munka erdekelne, ado, vam stb? Mi, mitol fugg kobcenti stb? Koszi a valaszt!

2014. jan. 20. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrációs adóhoz tudni kell ilyeneket hogy:

Milyen kocsi, mikori, mikor volt először forgalkomba helyezve, milyen környezetvédelmi besorolású.


Nyilván ezeket te tudod, keress neten Regisztrációs adó kalkulátort, az kiírja.

2014. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerulne, de valoszinuleg a fejfajas a vegen nem eri meg azt a par ezret amit sporolnal vele.

A masik buktato, ha azt a tipust nem is lehet forgalomba hozni...


Olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A regisztrációs adó a leghúzósabb, 100 és 200ezer között számolhatsz. Kell ezen kívül egy új eredtiségvizsgálat, műszaki, stb.
2014. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!