Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett illetve a...

Mi történhetett illetve a szerelőnek jelen esetben kötelező ingyen bérmentve megjavítani?

Figyelt kérdés
2 hete cseréltem turbót a calibrámban és mai napon munkából hazafele kb 70-nel mehettem (autópálya) kb 20-szal fordultam ki,és gyorsítottam fokozatosan kb 70 körül ,mikor pakoltam négyesbe a gázadásnál olyan hangot adott mint a komoly tuning autókba mikor visszaszól a turbó( az a jellegzetes sipoló hang) és utánna egy csattanás hallatszott a motortérből és leállt,kb mintha felrobbant volna a turbó.
2014. jan. 20. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te cserélted akkor miért neki kéne megjavítani? -.-
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a kérdésedet! Ha te cseréltél turbót, akkor miért kellene a szerelőnek ingyen megjavítani? Egyáltalán milyen turbót tettél bele? Újat? Felújítottat? Bontottat?
2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem hiszem, hogy turbo... Ha elromlik a turbo, akkor csak lomha lesz autó, nagyon lomha. Kb. nem megy. Ott valami más gond lesz.


Pl. a gázadásnál olyan hang mint komoly tuning autókba, az speciel lyukas kipufogóra utal, a sípolás turbo, a csattanás pedig vezérműszíj szakadáskor szokott lenni. Szóval sok minden lehet.

2014. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Új turbót tetettem bele,amit a szerelő szerzett be,de a telefont nem veszi fel,kb eltűnt...
2014. febr. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!