Bejelentkeztünk a Kaáli intézetbe, hol tudnánk a kötelező HIV, Hepatitis, Lues vizsgálatokat ingyen elvégeztetni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tudtommal ingyen sehol sem végzik el, ezek fizetős vizsgálatok.

Nekem ugy hogy van tb-m, veszélyeztetett terhes vagyok a laborba is fizetnem kell a toxoplazma...meg ilyen nem mindennapos laborért, sőt a terheléses inzulin vizsgálatért is.

2013. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kérj a Kaáli intézetből beutalót! így ingyenes!mi csabán csináltattuk laboratium kft -nál!
2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is kaális voltam, a saját nődokim simán kiírta a hiv, hepatitis, toxoplazma vizsgálatot, és az ántsz-nél levették a vért. ingyenes volt egyébként.
2013. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha én ezt tudtam volna...én itt Szentendrén (az SZTK-ban) úgy hogy beutalóval mentem is fizetnem kellett (ez persze csak akkor derült ki mikor vették a vért) mikor az időpontot kértem senki se mondta. (toxoplazma..stb)
2013. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A háziorvostól kell kérni beutalót, (a Kaáli nem ad beutalót, mivel még regisztrálva sem vagytok. Ez egy ilyen beugró hozzájuk.) neked is és párodnak is, majd felhívni az ÁNTSZ-t hogy mikor és hova kell menjetek egy ilyen vérvételre. Az ÁNTSZ-nél veszik le, ott vizsgálják és így ingyenes. Nekünk legalábbis az volt Debrecenben.
2013. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma megpróbáltam a háziorvostól kérni, de nem tudott adni.

ellenben ajánlott egy magánlabort ahol csak egy része kerülne 42 ezer ft-ba, köszi, komolyan golndolkodom hogy írok Orbánnak, hogy akarja így hogy nőjön a népesség

2013. okt. 22. 13:53
 7/15 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom mert az első konzin a kaálinos dokim adott mindkettőnknek beutalót a hív hepatitisz vérvételre!ja és még az urológus doki is adott!
2013. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekünk a nőgyógyászom adott (a saját, nem a kaális), nem a háziorvos.
2013. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a sima nődoki kérte a vizsgálatot. Teljesen ingyenes volt minden. A páromnak kicsit trükközni kellett de neki is ingyen volt!
2013. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam már ész leletekkel megyek oda hátha meggyorsítom a dolgokat, esetleg megpróbálom a kőrzeti nődokinál, köszi a tippet!
2013. okt. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!