Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg veszelyesebb egy...

Tényleg veszelyesebb egy enduro mint egy robogo (50ccm)?

Figyelt kérdés
Hallom mindenkitől, h igy van, de majdnem u a a technikai adataik.Vélemény,tp, érv,ellenérv minden johet :)

2014. jan. 20. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem veszélyesebb, ha tudod vezetni és nem a kuplungolásra, váltásra figyelsz a forgalom helyett.

Egy enduro több élvezetet nyújt, én azt venném.

(Vagyis nem venném, mert van 2 Simsonom. :D )

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább biztonságosabbnak mondanám. A nagyobb kerekek miatt sokkal stabilabb és könnyebben irányítható mint egy robogó, nem mellesleg a kátyúkat is jobban veszi.
2014. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis jobb varosba is, és terepen is az enduro?
2014. jan. 20. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Jobb a futóműve, jellemzően jobb fék van rajta, stabilabb a váza. Mi kell még? :)
2014. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor azért mondja mindenki h veszélyes, mert latta pl a tvben ahogy ugratnak, szaltoznak...?
2014. jan. 21. 06:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Mentem már többféle robogóval pl. Suzuki Hi-up (ez olyan mint egy motoros roller), Honda Lead 50(ez egész jó), Honda Lead 125 (ez volt a legjobb), de a Yamaha DT magasan stabilabb és biztonságosabban kezelhető gép volt mindegyiknél. Jó dolog a robogó, könnyen kezelhető, egyszerű, de csak jó utakra valók. Ha pedig valaki meg akar tanulni motorozni, minimum egy Simson-t javaslok. Nem utolsó sorban, a váltós motorok kezelésének megtanulása, megfelelő előképzést jelenthet egy későbbi autó jogsihoz.
2014. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!