Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltáskor, fékezéskor valami...

Váltáskor, fékezéskor valami erősen üt, bekoppan az első futóműben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Renault Espace.Nem rég kerűlt hozzánk,ezzel a jelenséggel vettem,de még nem voltam szerelőnél.

2014. jan. 20. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én valamelyik futómű szilentre gondolok.
2014. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rozmann Miklós válasza:
Tipikus motor,vagy váltótartó bak hiba!
2014. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is a tartóbakkra gondolok,de csak bal oldalt hallani.
2014. jan. 21. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Motortartó bak szerintem. De azért vidd szerelőhöz, mert csak találgatunk. Nehogy nagyobb baj legyen
2014. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A motortartó hogyan koppan fékezéskor? Mert azt megértem, ha gyorsításkor koppanna (bár az enyém nem kopogott, csak lengett a váltókar), vagy akkor amikor leveszed a lábad a gázpedálról. Fékezéskor szerintem a futómű koppan.
2014. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ja...


de ha a futóműben ekkora gond lenne, hogy koppan, akkor azt egy mezei kátyúnál, vagy fekvőrendőrnél is érezni kellene már.

2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No meg amikor a felső motortartó szakadt szét, akkor zörgött a kaszni gyorsításkor, ahogy hozzáért a motortartó.
2014. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ráz,a motor egyenletesen jár,nem leng ki a motortérben,hirtelen fékezéskor koppan,illetve tempós váltásnál.
2014. jan. 23. 22:10
 9/9 anonim válasza:

Bölcső szilent.

Nekem Scenic van,és ugyan ezt csinálja.

Már megnézettem szerelővel,az a baja.

2018. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!