Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismotoromban rossz a membrán!...

Kismotoromban rossz a membrán! Milyen gondjaim lehetnek belőle?

Figyelt kérdés
derbi senda, a membránja eléggé rossz, de azt mondta az okos, hogy még elfut vele, a levegőt vissza lehet szívni belőle végülis megy vele a motor, lehet hogy emiatt benzines a légszűrőm?
2014. jan. 24. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A membrán akadályozza meg hogy ne visszafelé nyomja a forgattyús házba szívott keveréket hanem a felömlőkön át az égéstérbe.

De mivel az nem jó így visszanyomja, és mivel a légszűrő van útban az lesz benzines.


Cserélni kéne. Sürgősen.

2014. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy emiatt olajos a légszűrőd!!!

Nos ha valaki ilyet mond hogy elfut az még vele ,az egy hülye!

Nos nekem már kellett széthúzni blokkot amiatt mert úgy beszippantotta hogy beletört.Én ezek után vettem malossi karbonlapot amiből kivágtam a membrámot és évekig azt használtam és nem volt vele semmi bajom még tunning mellett is.HA ez a membrán eltörik,akkor általában egyáltalán semmi erő nincs a mociban.Én egy ilyen karbonlapot valami 3500ft-ért vettem ,érdemes rá kicserélni!

2014. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most rendeltem meg az újat, de lesz pár hét mire ide ér! addig meg boltba elszaladgálok vele
2014. jan. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!