Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada-k közül ti melyiket...

Lada-k közül ti melyiket vennétek felújítási alapnak?

Figyelt kérdés

Mostanában édesapámmal egyre többször beszélgetünk arról, hogy de jó is lenne hobbiként egy régi keleti kocsit felújítgatni itthon. Neki sok szép régi emlék fűződik hozzá, én meg mindig is szerettem ezeket a régi vasakat.

Mindkettőnknek van saját kocsija, így tényleg csak hobbi célra lenne használva.

Ti melyik típust ajánlanátok? Vagy teljesen mindegy, mindegyikhez bőven találni mindent?


Nagyságrendileg milyen összegből lehetne eredetihez közelítő állapotra hozni egy Lada-t?

Szakértelemmel nem lenne gond, apám karosszéria lakatos lassan 40 éve, én meg gépész vagyok, elég jól értek a motorokhoz. :)



2014. jan. 24. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy ezeröcsit választanék. De az ezerkettő' is jó alap lehet.
2014. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Parasztmerci! A legjobb választás ! Gázosan ! Idős bácsitól,nénitöl!
2014. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volgaban nem gondolkodtok?? Tudom ritkabbak (es dragabbak) de pont ezert erdekessebbek is...
2014. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én valami 2T-t választanék hobbi célra, de Ladából kerek lámpás ezerötös tetszik a legjobban.
2014. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg felújítani kell és nem átalakítani, akkor csak kereklámpás (1200-1300-1500-1600).


Én konkrétan 2102-t keresnék, azaz ezerkettes kombit, mert az a zsánerem. :)

2014. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Moszkvicsra nem gondoltál esetleg? Sokkal ritkább mint a Lada. De a Lada is jó választás lehet, én biztos dupla körlámpásat választanék.
2014. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2106-ot választanék.
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a két körlámpás 1500 választanám :)
2014. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy ember meghallja,hogy Lada akkor az ezerkecske ugrik be 100 emberből 101-nél. De igen, a veterán korú Ladák csúcsmodellje a 2103. Én ezt választanám. Arra készülj,hogy pontosan illeszkedő utángyártott elemeket talán nehezebb lesz beszerezni mint fél kiló plutóniumot. De megéri a sok körülmény ellenére. Mert amikor meglátok egy patika Ladát, forr bennem az epe az irigységtől. Pedig az enyém is zsír.
2014. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja! Még annyi, hogy szerintem a 2106-os, oldtimer szempontból zsákutca a 03-ashoz képest. Csak silány utódja neki. Kicsit elb...szták a ruszkik. De azért elfogadnék egyet :)
2014. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!