Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudtok az E65-ős 7-es...

Mit tudtok az E65-ős 7-es BMW-ről? 730d vagy (i) 735i,745i? Ezekről a típusokról. Mennyire megbízható mit fogyaszt stb? Mi igaz abból, hogy az első kiadásoknál sok volt a meghibásodás?

Figyelt kérdés
megbízhatóság,fogyasztás,
2014. jan. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
mindig leírom, hogy aki 7-est vesz, ne a fogyasztáson gondolkodjon. ezek már 10 évesek is megvannak (ugye az E66 a faceliftje), és sokat mentek, főleg a diesel. az alkatrészek elég drágák hozzá, és rengeteg kütyü, elektronikai cucc, cső van benne ami elöregszik. egy 2-300 ezer legyen még szervizre, rendberakni. a benzinesek nagyon erősek, de isznak is rendesen.
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában is vagyok nálam is a sorrend 1.biztonság 2.kényelem és majd utána a fogyasztás a szerviz költségekkel is tisztába vagyok nagyából.De PL ott van w220 s-es merci annak is ha tönkre megy a légrugója elég mélyen zsebbe kel nyúlni és sok mindenkitől hallottam, hogy mikor az autó 10-12(15) éves akkor megadja magát a légrugó.Köszi a választ
2014. jan. 24. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Főleg benzinesbe gondolkozok.és hát nagyrészbe pályán lenne használva.És szerintem ahoz képest,hogy 3000 meg 4500 cm-is motorok nem esznek olyan sokat.Csak hát még is ki váncsi az ember hiába van tisztába,hogy felső kategóriás autó a szerviz díjakra...
2014. jan. 24. 22:32
 4/4 anonim válasza:

Nekem 745i-m volt. Szerintem meglepően keveset fogyaszt, 16L-t városban, 11L-t pályán, országúton 8L-t. E39 540i 20L-t eszik, pedig az gyengébb is.

A 7-es BMW-kkel (és X5-ökkel) az a baj, hogy újonnan a gazdagok veszik, akiknek nem gond, ha milliókat kell szervízre költeni, mert az új árhoz képest az elenyésző. 10 éves autóra pedig a gatyádat is ráköltheted. Egy év alatt 1,5milliót költöttem rá, ismerősöket körbekérdezve ez az átlagos szervízigény egy ilyen autónál.

2014. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!