Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ezt megvenni?

Érdemes ezt megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 24. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Én nem venném meg. Régi, sima szívó dízel, 101 lóerő. Szarul fog menni. A 2 ezer köbcenti miatt viszont sokat fog fogyasztani.


Ennyi ha mást nem is nézünk. Hogy vadiúj renszám van rajta, tehát gondolom külföldről van behozva. Km is tuti több van benne bőven.


A felszereltsége pedig rossz. Még napfénytetője sincsen.

2014. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem jó!
2014. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fél milláért simán megteszi.Amúgy amit az első írt az egy nagy baromság nem fog sokat fogyasztani legalábbis nem többet mint egy 1.4 F astra és azért az omega jócskán nagyobb autó. mellesleg el lehet közlekedni vele attól ,hogy nincs 6 másodperc alatt százon!

PEL OMEGA B Caravan 2.0 DTI CD Mellesleg ez nem szívódízel hanem turbódízel.


[link]

2014. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben utánaolvasnék ennek a motorváltozatnak pl. a népítéletek között.


Az autó nagy, ez biztosan nem hátrány - de az állapotát képről nem lehet megmondani. Ránézésre megvan mind a 4 kereke, kívülről nem látszik rohadás, és van benne motor. Ezt mindet sikerült megállapítanom.


Az 1600 kilóhoz a 101 lóerő nem sok, de gondolom nem versenyzésre kell.

A km-állás kevésnek tűnik, de ez az eladó autók nagyobbik részénél így van.


El kell menni, meg kell nézni, meg kell nézetni szervizben (az alját, a fékeit, lengéscsillapítókat, motorját), aztán eldönteni, hogy kell-e neked.

Ennek az utolsó bejegyzésnek ugye van költsége, mert elmegy vele az időd, meg van rá kiadásod is - de ha úgy gondolod beszélj a tulajjal, kérdezd ki és ha normálisnak tűnik (ő is meg az autója is), akkor menj, ez sem néz ki rosszabbul, mint bármelyik 16-17 éves használt autó.

2014. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy '90-es évekbeli adagolós sem fog sokat enni.A 101 LE meg elég.Ami fontos! A 2.5 TurboDiesel /150 LE/Omegát kerüld el.

Az egy szörnyű motor.Ez volt a VW csoportos autókba meg a Volvókba is belekerült.Arról csak rosszat hallani.A szomszédomnak is ilyen 2.5-ös van és havonta/2 havonta hordja szerelőhöz motorproblémákkal.De ez rendben van. 1 milliótól meg nézhetsz 2.0 D4-D Awensis-t.

Ennyiért vannak diesel Carinák is, de ez erősebb/gyorsabb.

Szerintem érdemes megnézni, de legalább 200-300 ezer Ft-od legyen +-ba.

2014. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Ennyi pénzért lehet kapni jobb/szebb/tartósabb autót is. Amennyiben ez a szíved vágya, akkor természetesen nem szóltam.


Kedves első válaszoló! Akkora turbó van a motortérről készült képen, hogy kiveri a szemedet... :)

2014. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló profi szakértő lehet. :)

Ha ez nem a gyk lenne, még meg is lepődnék.


Kérdező, én félek a kombiktól, mert általában rengeteg km van bennük, indítsd el a motorját, figyeld, nézz kartergázt, bár eheti a turbónál is, és nagyon kérdezz rá az olajfogyasztására.

Amúgy ezeknek a fél elektromos adagolója szokott kipurcanni, egyszer csak megáll menet közben a motor. Olyankor a legjobb megoldás átalakítani mechanikus adagolósra. Olcsóbb is, meg az örök életű az autó szempontjából.

2014. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A km-állás gyanús, aki ekkora kombi dízelt vesz az nem évi 15 ezret pakol bele.
2014. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!