Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? 5-600...

Milyen autót vegyek? 5-600 ezrem van rá,2000-es nél fiatalabbat, felépítésre olyat amiböl hátul ki lehet venni az üléssort, és pakolni bele. Pl Renault Kangoo, Peugeot partner. Megbízható legyen

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a [link] oldalon kellene keresgélni.
2014. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tipusra melyik megbízható?
2014. jan. 25. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A gázolajat ne termelje?
2014. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki Kangoo-t használt éveken keresztül áru beszerzésre és kiszállításra 250 km-es körzetben és elégedett volt vele. Biztos megbízható is.
2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes válasz.
2014. jan. 25. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyenből olyan sok nincs.

Renault Kangoo, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, VW Caddy

A Yaris Verso is hasonló, de abból sztem nem lehet kivenni a hátsó sort.

Fiat Doblo, Ford Fiesta Courier.

A Yarisból sztem nem lehet kivenni így marad a többi.

Mindegy melyiket amiből találsz jobbat. [link]

Ha valami baja lenne maradna 130.000 Ft-od rendbehozni.

2014. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, az első válaszban mi nem volt értelmes? Talán a kérdésbe bele kellett volna írni azt, hogy kíváncsi vagy az ilyet használók véleményére. Így a kérdés trollkodás.
2014. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérdés Milyen autót vegyek, válasz hasznaltauto.hu. Ez kb olyan volt mintha Mi Románia fövárosa Válasz nézd meg a térképen.
2014. jan. 25. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Egy válaszoló honnan tudhatná, hogy ismered-e a hirdetési oldalakat? Nagyon is normális válasz volt. Te még nem találkoztál igazi kötekedővel itt, mert akkor tudnád, mi a nem normális.

A hasonlatod nem volt idevágó.

A kérdésed sem volt korrekt, inkább kérés az olvasók felé, hogy döntsék el helyetted, hogy milyen autót vegyél.


Ha nagyon kell a hely és nem számít a behajtási magasság, akkor én inkább Vivarot, vagy Partnert vennék, azok is megbízhatóak.

2014. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy barátom már nagyon sok száz ezer km óta használ egy Fiat Scudo-t. Külföldre is jár vele csomót. Szóval az biztos, hogy megbízható.
2014. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!