Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó dolog a bőr belső? Akinek...

Jó dolog a bőr belső? Akinek volt, venne még egyszer bőr belsős autót?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei/hátrányai? Nagyon szépek a gyári fotókon, fekete meg a bézs bőr belsők is, tetszenek. Vélemények?
2014. jan. 25. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a bézs nem tetszik, könnyen koszolódik szerintem. Meg olyan furcsa hogy világos. De elegánsabb pl egy sötét fényezésű kocsiban.

A bőr minőségibb mint a textil, értékállóbb, strapabíróbb. Nyáron viszont ha besüt a nap, szerintem jobban felforrósodik és rövid nadrágban megégeti a lábad. Meg ráizzadsz.

Tapintásra sokkal természetesebb mint a műanyag, emiatt a full bőr belső luxuskategória. Ha kopott is, jobban néz ki mint a kopott textil. Cserélni/javítani drágább.

2014. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iszonyúan csúszik az ülés!!!
2014. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem világos/bézs bőrös az autóm. Csak bőröst vennék következőnek is . De nem vagyunk egyformák, van akinek ez tetszik, van akinek nem. Ki kell próbálni. :)
2014. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Nyáron forrósodik, télen jég hideg. Ápolásigényes, amit sokan sajnos nem látnak be és nem gondozzák. Közvetlenül úgysem érintkezek vele, a látvány miatt meg minek, részemről inkább egy jó minőségű üléshuzat, az is tartós, teszek rá egy minőségi levehető mosható huzatot. Otthonra sem veszek bőrkanapét, tőlem valahogy idegen.

De tökéletesen megértem azt, aki mindenből bőrt szeret, neki az a jó, neki az tetszik.

2014. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 UB válasza:

A textileshez képest a bőrülés nyáron forró, ha a Nap éri, télen pedig hideg, és nagyon, ha nincs fűtve. Viszont lehet rá szövet üléshuzatot tenni, fűthető változatban is.

Egyébként ugyanaz, mint az, hogy otthonra inkább a bőrgarnitúrát választod, vagy inkább a textilest.

Nekem pl. a bőr a jobb, természetesebb érzés, csak az autóban való alkalmazása hátrányait is ki kell küszöbölni.

2014. jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vaéóban ha hűthető-fűthető nem probléma. Jó minőségű kézkrémmel ugyanúgy ápolhatod mint a hókuszpókusz bőrápolókkal.Már persze ha nem műbőr
2014. jan. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem félbőr üléseim vannak ülésfűtéssel. Nekem tetszik, talán jobban is mint a full bőr. Legközelebb is vennék ilyet.

Közel 200.000km benne ücsörgés után is alig látszik rajta a használat.

A többit leírták az #1-es hozzászólásban. Azokkal egyetértek.

2014. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog, viszont ha csúnyán kopott, akkor nagyon ronda. És csak ülésfűtéssel használható, másképp télen a vesénk tönkremegy.
2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Figyelj én szerintem ha van rá lehetőséged tegyél az autódba bőr belsőt! Feltéve ha van garázs ahová nyáron és télen be tudsz állni vele a hideg és meleg ellen.Annyi hogy télen ha garázsba is van az autód akkor egy ülőpárna kell az ülésre nyáron meg lehet az autóra venni napelleni védőt.
2014. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek párnázni, erre találták ki az ülésfűtést?!
2014. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!