Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a tulajdonság, cselekede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tulajdonság, cselekedet, külső vagy belső dolog, amit nem szerettek egy nőben? Ilyenekre gondolok pl:

Figyelt kérdés

összefogott haj, túl rövid haj, szájfény viselése, cigaretta, tetkó, affektálás, nagy olaszos gesztusok, alkohol fogyasztása, bakancs viselése vagy bármi hasonló ezeken kívül, ami csak simán nem tetszik. Nem az, hogy kizáró ok, csak így megütközöl rajta?

20+ osok vállaszoljanak!


2013. jan. 2. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság,fura divatirányzatok követése(pl.emo),nagymértékű alkoholizálás,műveletlenség,előítéletek,divatmánia.

Bocsánat,hogy nem huszoévesként válaszoltam.

18/F

2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigi, drog, pia. Ami most így hirtelen beugrik.
2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem szeretek?A lustaságot az igénytelenséget.A cigi meg büdös,de el tudom viselni.Bármilyen furcsa,imádom a nagy gesztusokkal beszélő nőket,a tetkósokat.Na jó,a tetkós csak azért,mert nekem is van egy pár.Talán az a legrosszabb,ha nem lehet logikával hatni rá.
2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

cigi (de rendesen napi pl egy doboz),drogok, piercing, fültágító, bakancs -ezek kizáró okok

cigi (partycigizés), tetoválás (ha normálisan néz ki) -akkor még nem zavar különösebben

2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket se, na jó a szájfény különösebben nem zavar.
2013. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Patrik24 ***** válasza:
Pontosan amit írtál: cigaretta, tetkó, affektálás, nagy olaszos gesztusok, alkohol fogyasztása, bakancs viselése , túl rövid haj, gondolkodás nélküli megnyilvánulások, komolytalanság (ez alatt azt értem, hogy ha mond valamit az úgy is legyen,úgy is gondolja), megbízhatatlanság, egoizmus, beképzeltség, de még annyit lehetne írni:)
2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg alkohol fogyasztás is elmegy, ha tudja hol a határ. Nagyon sokan át tudnak menni szánalmasba.

(5 voltam)

2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Káromkodás? verekedés? műkarmok? műhaj? akármi? Ne csak azokat írjátok, amiket én írtam :D
2013. jan. 2. 19:44
 9/10 Patrik24 ***** válasza:
:DD Megint csak mindegyik amit írtál:D káromkodás, műhaj, stb...lusta vagyok felsorolni:D tudod te nagyon jól mi nem vonzó egy nőben:D
2013. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írhatnánk holnapig is a listát :)


Az se előny, ha a lány olyan felszínes, hogy csak a jóképű pasikra néz rá, vagy a pénzesekre. Nem árt ha vannak erkölcsei, mondjuk nem megy bele egyéjszakásokba és a komoly kapcsolatot keresi.

2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!