Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen,1 millió Forintból...

17 évesen,1 millió Forintból (max.100 000 Forinttal több) milyen autót?

Figyelt kérdés

Tisztán a kocsira van ennyi, tehát a többi költséget ne számoljátok légyszi.

Elképzelés:

Európai, esetleg japán

Dinamikus, megbízható, akár lehet dízel is

Sedan, hatchback esetleg kombi

2000 utáni legyen lehetőleg, max. 99-től

Fenntartható, szóval 8-10 liternél többet ne nagyon egyen


Pár kocsi:

Audi A4 Avant

Peugeot 307

VW Golf 4

Ford Mondeo kombi/sedan


2014. jan. 26. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
17 évesen, autót akarsz venni a nevedre, és a fogyasztás szempont... Ok. Kiszámoltad mennyi 17 évesen a negyedéves biztosítás? Ráadásul, ahogy elnézem elég nagy kasztnis kocsi kell...
2014. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A felsoroltak közül ami jó az Audi A4 diesel, és a Golf 4.

A többire többet kének öltened, mint egy régi hetes BMW-re...

Én BMW-t vennék, azon könnyű emgtanulni vezetni, főelg ha nyári gumival jársz télen is.

2014. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szempont a fogyasztás, mert nem egy 3 literes dögöt akarok etetni. Tudom mennyi a biztosítás. És biztosan egy hátsókerekes dögön fogok megtanulni vezetni, nyári gumival..:D Szerintem ezek nem olyan óriási autók. Nekem a 307-es és az A4-es tetszik nagyon. De még kérnék pár tippet.:)
2014. jan. 26. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen anyud, vagy apud nevén. 30 éves kor felett sokkal olcsóbb a biztosítás. Alatta pedig rohadt drága. Az én autóm is anyám nevére lett íratva, így használom 3 és fél éve.
2014. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az első generációs avensist ajánlanám vagy 1.6 benzines vagy 2.0 D-!D motorral ha nagyon számít a fogyasztás.

1.6 benzines fogyasztása

[link]

2.0 dízel fogyasztása

[link]


Ilyenekről beszéltem

[link]

[link]

2014. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Avensis, Corolla, esetleg 406, ha már Peugeot kell.


Mondeoból inkább a 2000 előttit javasolnám, abból a 2.0-es Zetec DOHC benzines eléggé szedi a lábát, nem is fogyaszt sokat, megbízható, tágas darab.


Audit, Golfot nem vennék semmi pénzért.


Üdv, egy Mercista, aki 17 évesen a családi Suzukit hajtotta...

2014. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:) A pénz -részben- saját, a 90%-át én adom, a szüleim a többit, és apukám állja az utána jövő vizsgák, papírok költségét. 10 éves korom óta várom a pillanatot, azóta gyűjtök, valamint eladtam pár dolgom. Valószínűleg amúgy apukám nevén lesz, neki nagyon kedvező a biztosítás.
2014. jan. 26. 21:02
 8/8 anonim válasza:
17 évesen van 1 milliód? HAHAHAHAAAAAAHAHAHAHAHHAA :"D
2016. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!