Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cr 85 vagy kawasaki kx...

Honda cr 85 vagy kawasaki kx 85? Melyik évjáratot ajáljátok 2005-ig? Hibáik? és miben jobb az egyik mind a másik

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Kroszosoknál szokták mondani,hogy kezdőknek nem a legjobb a kawasaki..Nem tudom,hogy ez mit takarhat pontosan erőben ugyan nem több..

Minnél újabb legyen az a lényeg.Hibák általában nem szoktak előfordulni.VISZONT!

10üzemóránként olaj csere.Minden motorozás után légszűrő mosás,olajzás.Dugattyú csere 25-35üzemóránként ill. ha szükséges akkor hajtókar de az nem szokott lenni.Kuplung kosár és a lamellák hamar kopnak.Kapcsolókörmökre,léptetővillákra oda kell figyelni.Szezononként ha szükséges akkor himbafelújítás is kellhet.Gumi,lánc/lánckerék,fékbetét cserék alap dolgoknak mondhatók.

Ha nem versenyzel akkor inkább valami 125-s enduró után nézz.

2014. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 válaszolónak üzenem: nem kell elijesztened a kérdezőt,mivel 30-35 üzemóraként dugó csere,CSAK azoknak akik versenyeznek vele (gondolom ő nem versenyre venné hanem csak hobbi végett),nekem is tavaly áprilistól van meg a KTM MX 80 krosszom (1986os,nem mai darab!),és nem volt vele semmi gond,alap dolgok,kopott gumi csere,olaj cserék,és most ősszel kapott egy teljes felújítást,szóval ha endurózni akarsz jó lesz egy verseny krossz is,határban,még az is lehet hogy nagyobb élmény mint egy lustább enduróval menni határban.
2014. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hobbi,határba mászkálásra felesleges egy krossz.Kivételek azért vannak.Példával élve egy 1991-2-es RM250 nem üzemórás,az pedig már hűz is rendesen.Fogyasztása is kihozható 7-8 literre akár.Szerintem meg elég húzós az,hogyha 30üó/ként dugót kell cserélni.Egy 125-s 2T enduro meg bír vagy 16-18ekm-t.Lehet,hogy nem annyira erős de megbízhatóbb és olcsóbb a fenntartása.Én személy szerint inkább egy nyomatékos 4T-t használnék erdőre,határba,bohóckodni.Aki pedig komolyabban gondolja,és magába ebbe a szakágba meg technikai sportba szeretne valamit elérni vagy versenyezni vegyen krosszt!
2014. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat..mág Dirtbike 250cc vagy 140cc-ben gondolkozok azok áltálában sokat kiszoktak bírni..
2014. jan. 31. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Kínai..A dirtbike meg a pitbike-ok többsége is.Lifan,wexxtor ezek mind kínaiak.Nem bírnak sokat..Kevés alkatrész,és ha egyszer elromlik akkor mehet bontásra.
2014. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló voltam,igen,egyetértek az utolsó válaszolóval,kínait ne vegyél soha,én mondjuk nem szeretem a kínai motorokat (bár kínaiból kb. úgy semmit :D),inkább vegyél egy Yamaha TTR 125-öt,vagy DR 125-öt vagy valami normális japán,német,svéd motort,jobban jársz vele hidd el.
2014. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg még most volna esélyem venni egy Honda CRE 80-ast ahhoz mitszolnátok ? 180000FT-meger ?(2001-es)
2014. febr. 2. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotba van akkor szerintem nyugodtan,a Honda alapból egy jó márka,ahhoz képest hogy 2001-es szerintem nincs túl árazva,én a te helyedben megvenném,természetesen ha nem roncs állapotú hanem üzemképes,és szép.
2014. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!