Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen kocsi...

Első autónak milyen kocsi lenne jó?

Figyelt kérdés
Első autónak max. 500.000.-ig milyen kocsit ajánlanátok ? 3'as Golf , esetleg Suzuki Swift (2000' körüli), vagy talán régebbi Opel Astra Classic? Vagy tudnátok ajánlani mást? :) Bidapesten lenne használva , napi 20-30km-et menne. 15/F ( negatívat nem kérek!)
2014. jan. 26. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
szutyuki ez egyértelmű
2014. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ment a zöld ! :)
2014. jan. 26. 20:03
 3/20 anonim ***** válasza:

15 évesen autó? Jogsi nélkül?

Amúgy:

[link]

[link]

2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező 25 akart írni,nem pedig 15 azért gondolom senki nincs olyan hülye, hogy Pesten 15 évesen jogsi nélkül vezessen,amúgy is a rendőrök hamar lekapcsolják az ilyen illegális sofőröket főleg Pesten.


A swift az tényleg jó választás városi kocsinak akár még az 1.0 is a swiftek közül is azt a legolcsóbb fenntartani.Amúgy 4-500.000 ft között 2002-2003 évjáratú swifteket is ki lehet már kapni.

[link]

2014. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A kérdező bizony 15 éves. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 26. 21:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Remélem azzal tisztába vagy ha okozol egy balesetet pl elcsapsz valakit egy zebrán .Onnan irány a javító és még a szüleidet is meghurcolják kiskorú veszélyeztetése miatt,vagyis miattad!
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze , tisztában vagyok mindennel! De , nagyon óvatosan és meggondoltan vezetek! Nem lesz semmi baj ! Meg amugy is csak suliba és edzésre járásra kellene :) Összesen 2db zebra van , a lakhelyem és az iskola illetve az edzés helye között.
2014. jan. 26. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs, nem bírtam kihagyni.


De 15 évesen jogsi nélkül akarsz vezetni, ráadásul a fővárosban?! Lehet hogy szerinted meggondoltan és jól vezetsz, ami akár lehet igaz is, de a te hibád nélkül is történhet bármi, ami egy rendőri intézkedést követhet, és akkor bizony nagyon megfognak fingatni téged és a szüleidet is... Megéri?! Inkább várd ki ezt a 2 évet és leteheted a jogsit. Vagy ha annyira fontos akkor tedd le az M kategóriát és vegyél egy jó kis smkp-t. 500 ezerből megvan a jogsi is meg a moci is simán.

2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Haha :D Mindenképpen autó kell , sokkal biztonságosabb mint egy motor. Tudom , mert volt már nem egy motorom , hanem sok , és nem egyszer taknyoltam vele. Autót már 12éves korom óta vezetgetek , hébe-hóba Apával , illetve barátaim kocsiját is szoktam néha , mindenki szerint nagyon jol megy ! Amugy , hamár össze spóroltam ezt a fél milliót autóra , akkor nagy valószínűséggel nem motorra fogom költeni :D
2014. jan. 26. 22:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Két probléma van az ötleteddel:

- ha egy rendőr ellenőriz (mert a fiatalokat, fiatalnak kinézőket gyakrabban ellenőrzik), akkor cumi

- ha nem te okozol balesetet, hanem valaki, akár szabálytalanul, belédmegy, akkor is te leszel a felelős, cumi a négyzeten.


Ha ennyi pénzed van, vegyél két éves Budapest-bérletet, majd 17 évesen tedd le a jogsit. Csak nyerni tudsz vele.

2014. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!