Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények a villanyautókról...

Vélemények a villanyautókról meg a magát vezető autókról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem igen fognak elterjedni legalábbis az én korosztályomon belül 19 20 évesek között mert ugye 4-5 de minimum 10 év kell mire ezek elterjedjenek na már most ha jól tudom az én korosztályom akkora kb 30 év körül lesz az aktív fogyasztó polgár de könyörgöm mi utáljuk ezeket az autóknak alig nevezhető dolgokat a korosztályom beliek mind azt szeretik ha üvölt a motor meg ha megy a kocsi nem azt ha a számítógép vezeti meg suhan mert az elektromos kell a bánatnak.Elcseszett autóipar.
2014. jan. 27. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért vannak előnyei is: haza tud vinni a buliból, ha részeg vagy, el tudod küldeni a kocsit a gyerekért az iskolába meg ilyesmi :D
2014. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem terjednek el, mert nagyon drága a fenntartásuk. Persze jól hangzik, hogy nem kell tankolni, de az akksit pár év után cserélni kell és az nem 10 forintos tétel.


Környezetszennyezés szempontjából is rosszak, szintén az akksi miatt.

2014. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A buli miatt támogatom de a törványbe úgy van ha gebasz van akkor az embernek rögtön be kell avatkozni ami valljuk be részegen lehet nem épp sikerülne innentől fogva a rendszer nem több mint egy újabb extra amit tizen x millió forintért lehet majd eladni.
2014. jan. 27. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

vicc undor mindencsaknemauto, ezek jutnak eszembe.

a villanyosnal szted mennyi aram megy toltesre?

es ha a villany szen eromu vagy atom generalja, mennyibe jobb?

V8 nem am elektrobuzulas

2014. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!