Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukinál hogyan kell dísztárc...

Suzukinál hogyan kell dísztárcsát levenni, majd feltenni az újat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak lepattintom és visszateszem a másikat? Bocsánat hogy ilyen dedó kérdést teszek fel!


Válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 28. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két kézzel megfogod a Suzuki jel két ellentétes oldalán, ott a belső körön és lehuzod. Ha parázol hogy hogy eltörik akkor alányulhatsz csavarhúzóval, de felesleges, nem törik el.

[link]

2014. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen csak lepattint + fel ,de a szelepre figyelj hova esik ,mert a dísztárcsán ki van alakítva neki hely
2014. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sinead ***** válasza:
Én nem két oldalt szoktam levenni, hanem egy átvezető pántot(vagy hogy nevezzem) fogok meg és egy határozott mozdulattal lerántok. Visszatenni az öklömmel kalapálva szoktam, mert elég feszesek.
2014. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az egyébként hibátlan állapotú külsejű Suzumnak a lerohadt dísztárcsák helyett egy sprotosabbat akarok.


Még csak annyi lenne a kérdésem, hogy az R13 a műszaki adatok nál azt jelenti hogy 13Colos a felni méret ugye? És ahhoz tartozó méretű tárcsát vegyek?

2014. jan. 28. 17:21
 5/5 Sinead ***** válasza:
Ugyanígy colban lesz megadva, 13-as tárcsa kell.
2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!