Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötelező, első szervizes a...

Kötelező, első szervizes a kocsi. Skoda Octavia 2012-es, kb. mennyibe fog ez kerülni?

Figyelt kérdés
Nem rosszalkodott, nem volt vele eddig semmi baj. Érdemes szerviz előtt átnézni?

2014. jan. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 körül lesz, átnézni nem kel, nem hinném, hogy bármi baja lenne.
2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. jan. 29. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

olaj, szűrők, folyadék, stb....olyan 50-70 között.

Kérj több helyről ajánlatot

2014. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ugye márkaszervizbe kell vinni, és nem hiszem, hogy azok között olyan hatalmas eltérés lenne. Amúgy a válaszokat tapasztalatok alapján kaptam vagy csak úgy...?
2014. jan. 29. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Van eltérés a helyek között abban, hogy mennyire akarnak lehúzni...az, hogy márkaszerviz, az csak annyit jelent, hogy az ő pecsétjük érvényben tartja a garanciádat...
2014. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem kell márkaszervíz, de olyan legyen aki mint hivatalos szervíz működhet. Lehet ez magán személy is, de az ilyen ritka.

Kérj ajánlatot mailban több szervíztől. Ennyi.

Nekem volt olyan hogy 20ezer Ft volt ugyan arra a munkára a különbség.

2014. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznos infokat kaptam. Van nagyon jó autószerelőnk, de ha jól tudom, mivel a kocsi újnak számít, az első szervizt kötelezően márkaszervizben kell végeztetni. Legalabbis nekünk ezt mondták a szalonban.
2014. jan. 31. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!