Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ebay-ről rendelni...

Érdemes ebay-ről rendelni alkatrészt?

Figyelt kérdés
1998 as volkswagen transporter t4 ben elromlott az oninditom. Szerelom rakott bele egy bontottat, de az is idovel,foleg ha hideg van nagyon nehezen forgatja a motort. Interneten megneztem es 0,9 tol egeszen 2.2kW ig vannak motorok. Arra tippelek, hogy a szerelom tul kicsit rakott bele, mert mondta is hogy ha nem jo akki vigyem vissza nyugidtan. Itthon 60 ezerert aruljak ujonnan, nemetirszagbol pedig 20 ezerert tudnek rendelni. Valakinek volt mar tapaszralata kulfoldrol rendelt alkatresszel? (Elado megbizhatonak tunik, 150000 eladott termekkel.)

#Alkatresx
2014. jan. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

teljesen ok

ott jóval korrektebbek

biztos,hogy új és nem felújított??

ha igen vedd meg itt csak a felújítás annyi

posta kts-t ne felejtsd számolni!!

2014. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha annyira olcsó, akkor hajrá.

Bár nekem az önindítóban egy behúzótekercs és egy bendix csere megvolt anyagáron 20 000-ből, és mindkettő gyári Bosch. Ha nem égett le a motor, akkor nagyon már nem tud elpusztulni benne, vagy tévedek ?

2014. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg emnnyi a posta, ha az is megfelelő költség terén akkor semmi akadálya.
2014. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gomzoli ***** válasza:
89%

Egy tipp:

az e-bay-en vettem generátort egy "kfz-fuxx" nevű eladótól, ami egy autósbolt, generátorokra és önindítókra specializálódott. Nagyon melegen ajánlhatom, nagyon olcsón vettem vadiúj, tökéletesen működő generátort, tök korrektek és segítőkészek voltak.

Csak összehasonlításként: 140 Euro volt (nem felújított -vadonatúj!) egy 1,7 cdti-hez való, vákuumpumpával, és a klíma miatt még valami extra kütyüvel felszerelt generátor ezeknél. Otthon bármibe lefogadom, hogy még a használt-felújított darab is a kétszerese lett volna.

Ezeknek is soktízezer eladása van 99,7 %-os megelégedettségi aránnyal.

2014. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gomzoli ***** válasza:
88%

[link]


De íme, a legolcsóbb vadonatúj önindító a te kocsidhoz.

2014. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
66%

Mi bulgáriából rendeltünk alkatrészt. Féláron, azóta pöccre indul a verda.


Posta ára: mintha megyén belül küldtem volna hasonló méretekkel

2014. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, meg is rendeltem. Addig meg ha hideg van indítózás+1esben kuplung felenged miközben valaki tolja a kocsit :)
2014. jan. 31. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!