Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezer ft-ból ti milyen...

500 ezer ft-ból ti milyen kocsit vennétek, ha nem a fenntartási költségek minimalizálása a fő szempont?

Figyelt kérdés

500 ezer ft körüli összeget szánnék kocsicserére. A papírmunkára és egyebekre van pénz még pluszban.

Olyasmi kocsit szeretnék, amit élmény vezetni, kényelmes, és van legalább egy kis presztízse.


A fenntartási költségek annyira nem érdekelnek, mert mint írtam, élményautót keresek, és nem A-ból B-be szaladgálós városi kocsit.


Szóval tudtok ilyet ajánlani?



2014. febr. 1. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Hát akkor jön az amiért mindig megköveznek:

BMW-t ajánlok, mondjuk egy 325-ös E36-ost. Tökéletes élményautó.

2014. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szálab ***** válasza:
A 325-ös benzines e36 szerintem is fullos, már ha nem fáj az annyira nem durva, de tutira 8 feletti fogyasztás 100-on! Alfák?
2014. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VarMa ***** válasza:

Amit irni fogok sokan lefognak ugatni...

En nem vennek e36-ot ennyi penzert, inkabb e30 320 vagy 325 vagy ha valami csoda folytan talalsz 318is az is jo lehet, kevesebb az elektromos kutyu benne mint az e36-ban, nem valtozoszelepvezerlesu (vanos)....

Vagy teljesen mas irany Citroen Saxo VTS vagy Xsara VTS...

A saxo 1.6 16szelep es alapban 118le tobb mint eleg ahhoz a kb 900kg-hoz, vagy ami nekem is volt Xsara VTS 2.0 167Le, nekem nagyon tetszett es strapabiro volt,soha nem hagyott cserben pedig adtam neki rendesen (igaz mindig normalisan levolt szervizelve)

2014. febr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!