Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta MK4 kuplungja...

Ford Fiesta MK4 kuplungja nagyon fent fog, állítható manuálisan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon fent fog a kuplung,és nagyon zavaró.55.000 km van az autóban,nem volna szabad még kuplung cserésnek lennie.Sajnos nem találok róla semmit a neten,hogy állítható-e a bovden,vagy automata.Nem merem szerelőhöz vinni,mert félek hogy behúz egy komplett kuplung cserével.

2014. febr. 2. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy tudom automata.
2014. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek a tipusnak nem tudom fejből hogy automata-e, látnom kéne. De ha nagyon fent fog, akkor gyanús hogy el van kopva a kuplungtárcsa. Az nem jelent semmit hogy 55ezer van benne, jár hozzánk a műhelybe (Bp-en) egy nő, 30-40ezer km-enként kell kuplungozni a 306-ostát, szénné égeti állandóan, a lendkerék teljesen elszineződött már a hőtől, a kopottságáról nem is beszélve, na mind1. Szóval nem a km számít, és szerintem kuplungtárcsa, így látatlanban. És ha egyszerűen muszály cserélni valamit az nem lehúzás. Az a lehúzás ha nem kell még cserélni de azt mondják és nem cserélik ki, de kiszámlázzák. Sajnos van ilyen. Kézzel utánállítósnál is ha fent fog, kopott a tárcsa.
2014. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. febr. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!