Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idén mikor kezdődhet a motoros...

Idén mikor kezdődhet a motoros szezon?

Figyelt kérdés
elvagyok kicsit tájolódva a hihetetlen idők miatt... :) mikortól lehet motorozni? mikor lesz olyan idő? egy kb időpontot kérnék, idén ülök először motorra.

2014. febr. 2. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Május 13.
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
esetleg órát és percet is tudnál irni? :D az április is szóba jöhet szerintetek?
2014. febr. 2. 20:48
 3/17 anonim válasza:
0%
Április 15 dèlelőtt 9:30
2014. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Május 13. óra, perc.
2014. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha május elseje előtt motorozol elvisz a rendőr.
2014. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Akár most is lehet - beöltözöl mint az a bizonyos Pista Jézus neve napján, kitolod a motort és mehetsz.


Én akkor kezdem a szezont, amikor elkészülök végre a motorommal. Még kb. másfél méter van a blokk és a váz között, azt a távot még le kell küzdeni. Meg fel kéne újítani a fékrendszert A-tól Z-ig, mert nagyon gyanúsak kezdenek lenni a csövek. Akkor meg már a nyergeket is leszedhetem, úgyis jön le róluk a festék, de ha már le van szedve szét is szedem, ha szét van szedve nem rakom össze régi tömítésekkel... Nekem leghamarabb márciusban.

Ha annál korábban, akkor elő kell venni a kétüteműt.

2014. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha a tavalyi időjárást esszük alapul akkor május környékén, autópályára most is fellehet menni, meg tisztább utakra, de amúgy nem ajánlatos.

Mondjuk attól is függ milyen motorról beszélünk, kis 50-125ccm-es gépekkel meg elhet állni rosszabb utakon is, de egy nagyobb géppel már nem érdemes kockáztatni, mert könnyű nagyon zakózni.

2014. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Suzuki GSXR600-am és egy 125ccm-es 2 hengeres 4üteműm van,mind2 vizhűtéses és mind2-t féltem :) ezért kérdezem,mert nekem összefolynak az évszakok a munkám miatt, mindig máshol voltam, de már "megálltam egyhelyben" április elején énis rászeretnék rájukülni, mind2 most volt fullos felujitáson :)
2014. febr. 2. 22:21
 9/17 A kérdező kommentje:
21:03 és 21:25 ment a felfelé mutató újjjjjj :) köszönöm
2014. febr. 2. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem akkor, ha lesz pénzem és 10fok körüli idő
2014. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!