Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért előzékenyebbek az...

Miért előzékenyebbek az emberek, ha valaki nagy BMW-vel közlekedik?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam, beengednek, elhúzódnak előlem, nem bámulnak a képembe, nem "kcsögösködnek".

Más BMW-s is tapasztalta már, aki kiskocsiról váltott?


2014. febr. 3. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy fordítva van ez..:) De ha fekete az autó, és sötétített ablakok vannak, esetleg külföldi is a rendszám, biztos előzékenyebbek lesznek veled.
2014. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre van egy kifejezés, road presence, ez nagyjából utcai jelenlétnek lehet lefordítani. Ez annyit tesz hogy egy autó mennyire van előre a közlekedési rangsorba, mennyire nincs lenézve. Ez egy Daciánál elég kicsi, mindenki nyomja le, de egy BMW-vel, Mercivel, Range Roverrel nem szórakoznak az emberek, erősebb és nagyobb autók.
2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szomszédom is dettó ugyanez, kis Daewoo Tico-ról váltott a 20 éves 5-ös propelleresre. Hogy a fenébe ne előzékenykednének, a súlykülönbség nettó 1 tonna az 5-ös javára.
2014. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában a BMW-sek durvák, simán beelőznek, tolakodnak.

Azért is előzgetnek mert a leggyengébb BMW is simán van 150LE, én se kullognék a sor végén ennyi lóerővel a seggem alatt.

Én nem vagyok előzékenyebb, csak tudom hogy úgy is megelőz ha nem engedem el, vagy tolakodik.

2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem akarom paraszt lenni másokkal, az enyém 250 lóerős, és bizony más dimenzió, automata, csak rálépek a gázra, nem is érzem és már 70-nel megyek...kanyarokba is simán beesek fék nélkül, de ezt akkor észleltem amikor más vezette a kocsim, én mentem az ő kis puntojával, és nem is sietett nekem emg már nyikorgottt a kerék a puntojába, ő emg simán vette a kaynaart a körforgalomba a BMW-mel.
2014. febr. 3. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
És milyened van? Nekem egy 740i E38, édesapámnak egy E60-as-a. Egyébként tényleg más ha utána átülsz egy kisebb autóba, de annyira azért nem ég és föld. Amúgy én pont azt veszem észre, hogy bunkóbbak az emberek.
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2011-es 330D van, előtte is ez volt csak egy 2004-es. Igazából sose voltam olyan, hogy direktbe index ki és váltom a sávot, stb. Nem tolakodok, ráérek, ha valaki elhúzódik és beenged, nem mondom, hogy nem örülök, de nem konkrétan emiatt választottam ezt a típust, hogy hencegjek meg kitűnjek a tömegből, simán csak ez tetszett.
2014. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!