Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR kétoldali...

Suzuki WagonR kétoldali tolatólámpa megvalósítható?

Figyelt kérdés

Meg lehet csinálni, hogy bal oldalon is legyen egy tolatólámpája a WagonR-nek? Egyszer láttam egyet fényképen, amelyiknél a bal oldalon is fehér volt a búra a ködzárófény helyén. Aztán elkezdtem keresgélni bal oldali hátsó lámpabúrát alkatrészként, de sehol nem találtam meg a jobb oldali szimmetrikus párját.

Ezen felül persze valahogy be is kell kötni az izzót, de ez talán már kevésbé problémás.

Szóval tud valaki megoldás erre?


2014. febr. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megy, én is kerestem már Ignisre, de azt ajánlották, hogy Angliában dolgozó magyart keressek és vetessek velük kint, akár bontóból is. Ugyanis ott pont a mienknek a párjával vannak szerelve, a bal oldali közlekedés miatt.

Megoldás még, ha tudsz E-bayen rendelni, valutáért.

2014. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tévedés.

Az angliai modellek is Esztergomban készültek.

Ignishez kellett balos tolatólámpa.

Autósboltos haver hívta a nagykert, nincs... jó, akkor keress az angol modell cikkszámára... jó, úgy már van.

3 nap múlva a boltban volt a magyarországi tolatólámpával megegyező árban a balos lámpa.

WagonR-nél gondolom kicsit drágább játék, mert komplett lámpatestet kell venni, de simán kivitelezhető, csak a boltos jó szándékán múlik.

2014. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezek szerint nem reménytelen az ügy. Egy kicsit macerásnak tűnik ugyan, de legalább megoldható.
2014. febr. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!