Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem meg?

Melyik autót vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ez: [link]

Vagy ez: [link]


Nekem a V70 kinézetre jobban tetszik, de melyik a jobb?



2014. febr. 4. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

XC70 párti vagyok, eleve mert az összkerekes és csuszós úton könnyebb vele haladni, a parkolásról ne s beszéljünk.

DE szerintem ez miatt többet is eszik, de szerintem max fél literrel, az meg kibírható, de jobb vezetési élményt nyújt

2014. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ennyi pénzért volkswagent vagy audit, esetleg skoda octavia-t vennék.. :) de am a az xc 70 jobban bejön..:)
2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát én se vennék ennyiért 10 éves volvot.
2014. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi pénzért sokkal jobban jársz egy fiatalabb mazdával vagy toyotával, de a te pénzed és életed...
2014. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy melyik a jobb!Az a kérdés hogy melyik felel meg neked jobban.A V70 laposabb,könnyebb,kevesebbet fogyaszt,száraz úton jóval sportosabban és stabilabban fekszik.Az xc70 terepen is megálja a helyét,és télen sokat segít a havas utakon a 4x4.Ezek mellet az egyik legbiztonságosabb kocsik és nem rozsdásodnak(hacsak nem volt törve)
2014. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég sokszor megyek terepen úgyhogy az XC70 lesz.
2014. febr. 4. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
10 éves, automata vátós, 2400 köbcis, kombi dízelben 220 ezer km? Hány éves vagy, királyfi? Jó lesz az 400-nak is.
2014. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!