Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyem ki az aksit? Kb. egy...

Vegyem ki az aksit? Kb. egy hónapra el kell utaznom és az autót sajnos kint kell a szabad ég alatt hagynom. Le fog merülni az aksim a hideg miatt vagy vegyem ki az autóból?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Lopásvédelem miatt is jobb kivenni :) Hol laksz amúgy? Javaslom tedd be addig az Arena pláza ingyenes garázsába.
2014. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Le fog merülni, inkább vedd ki.

(Lakásban is le fog merülni, de legalább a hideg nem gyilkolja feleslegesen.)

2014. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Hol hallottál ilyen hülyeséget? Jó hogy a motort ki nem veszed. Leállitásnál lehetőleg fel legyen töltődve , annyi. Aksinak a hideg csak akkor árt ha le van merülve.
2014. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem új az akksid, inkább vedd ki, tedd csepptöltésre/intelligens akkutöltőre, és akkor visszajövetelkor biztosan beindul majd.


Nekünk a Suzukink (1.6 Swift) ha nem megy másfél-két hetet, már nagyon nem akar elindulni, pedig alig két éves az akkuja. Persze kint áll a szabad ég alatt.


A kedves előttem szóló meg gondoljon bele, az önkisülés mit szokott általában jelenteni.

2014. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
én kivenném,feltölteném,ha haza értem akkor pedig rátöltenék kicsit és úgy tenném vissza.
2014. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 viktorvarga ***** válasza:
a hideg nem árt az akksinak,csak le dermed.
2014. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedveseim ! Mi itt aksiról beszélünk, és megeszi a fene ha egy hónap után annyit merül. Ha igen, akkor ki kell venni , és elvinni a méh-be. Más az ha biztonsági meggondolásból csinálod. Aki emlitést tett az önkisülésről , hát az én kocsimon nincs most műszaki 2-3 havonta beinditom , és pöccre indul,ugy néz ki még nem önkisült annyira. Persze néha nem árt az emlitett csepptöltőt rákapcsolni.
2014. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

tudjuk hogy aksiról van szó de ha tudom hogy 1 hónapig nem indítom be és amúgy is tél van akkor minek hagyjam benne,semmiből nem tart kivenni és bevinni egy hűvösebb helyre.

ha nem tél lenne én is benne hagynám.

2014. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!