Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros lámpánál való induláskor...

Piros lámpánál való induláskor belehajtottam az előttem lévőbe, mert ő lefulladt. Ki a hibás?

Figyelt kérdés
Piros lámpánál állás után a lámpa zöldre váltott, a sor elindult, gázt adtunk. Az előttem vezető hölgy hirtelen lefulladt. Én belementem. Persze én voltam a hibás a követési távolság be nem tartása miatt. Persze a piros lámpánál álláskor nincs követési távolság, alig egy méterre állnak az autók, különben kígyózó sorok lennének. Szerintetek?

2014. febr. 4. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez nem könnyű eset, mivel 1esben fulladt le induláskor (gondolom), akkor te vagy a hibás szerintem
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Mivel te mentél bele, te vagy a hibás. Csak úgy tudsz belemenni induláskor ha nagyon rámész, ha kicsit később indultál volna el akkor elkerülhető lett volna a baleset.
2014. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a törvény, a józan ész alapján is te vagy a hibás. Bizony benne van a pakliban, hogy valamiért hirtelen megáll az előtted lévő, akár műszaki hiba miatt is. Ha ennyire a másik fenekében akarsz indulni, akkor figyelj jobban, hogy ilyenkor te is tudd nyomni a féket.
2014. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Követési távolság az hogy biztonságosan meg tudj állni ha előtted hirtelen megállnak. Ez piros lámpánál annyit tesz hogy nem egyszerre indulsz az előtted levővel.
2014. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor a hátulról jövő a hibás. Ha neki meg kell állnia, mert elé rohan egy gyerek / kutya, stb.. neked is meg kell tudni állni, anélkül, hogy belemennél.
2014. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen a te sarad.
2014. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen Te vagy a hibás. Legközelebb türelmesebb leszel, ez volt a tanulópénz! (Remélem nem azért kérdezted, mert ki akarsz lógni a felelősség alól)
2014. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 egySanyi ***** válasza:
80%
A kérdezőn kívül szerintem mindenkinek egyértelmű.
2014. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
100 %-ban te vagy. Erre mindig számítani kell.
2014. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem a követési távolság, hanem egyszerűen nem figyeltél. Ha figyeltél volna, észrevetted volna, hogy hirtelen megáll. Sajnos te vagy a hibás. De feltételezem a kár nem jelentős, mivel a sebesség nem lehetett nagy, a lökhárítóknak ezt simán ki kell bírni törés stb nélkül, max. karcolások lehetnek rajta.
2014. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!