Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbkormányos autón tanulni?

Jobbkormányos autón tanulni?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és már nagyjából tudok vezetni, csak még a kuplunggal vagyok bajban. Motoron megy, de autóban nem igazán. Van egy jobb kormányos Octaviánk, amit sose használtunk, csak ide került, de folyamatosan karban van tartva. Gondoltam hogyha már a családi autón nem is, de ezen szeretnék megtanulni vezetni. Van olyan hely Pesten, ahol nagy placc van, és jól lehet gyakorolni? Mennyire lenne problémás a jobb oldali kormány?
2014. febr. 4. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtős pesten kocsikázni, mert elkap a rendőr
2014. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam, olyan helyet keresek, ahol lehet gyakorolni, és nem veszélyeztetek senkit és semmit, valamint forgalom elől elzárt hely.
2014. febr. 4. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor parkolókat nézegess, pl. bevásárlóközpontoknál zárás után nem szoktak állni autók, igaz akkor már késő van és sötét, de mit számít? Egyedül viszont semmiképp se vágj neki, mindig legyen melletted olyan, akinek már van jogsija és nem csak 1-2 éve.


Ha meg a kuplungolás nem megy keress YouTube videokat (már mindenről van xd) például írd be, hogy "how to drive a stick shift". Rengeteg videós megosztja a tapasztalatokat és nagyjából mindegyik jó tanácsokkal lát el (igaz angol tudás nem árt).


Most jó elkezdeni különben, mert így már nem az oktatónak kell majd p*csölnie veled, hogy megtanítsa, és hamarabb megvan az 580 km (bár mire te csinálod a jogsit lehet még változtatnak rajta).

2014. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!