Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban vezethetek...

Evo70 kérdése:

Németországban vezethetek kismotort 14-évesen, mivel itt már leraktam a jogsit csak kiköltözünk. Még egy kérdés, nekem már van motorom de nincs forgalmija se semmi német papírja. Azt használhatom ottkint?

Figyelt kérdés
Hy. A családom és én nyáron költözünk Németországba. Arra le nnék kív ánc si, hogy 14-éves vagyok megvan a kismotor jogsim és, hogy azzal ottkinnt vezethetek-e kismotort. És még arra is, hogy nekem van egy motorom, aminek nincs forgalmija mivel Magyarországon nem kell, azt használhatnám Németországban?

2014. febr. 4. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy vezetheted, mivel az első nemzetközi jogsi az a B kategória, illetve az A kategóriák, és B jogsival is csak 18 felett vezethetsz külföldön
2014. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első elképzeli!

:(


Az első nemzetközi kategória az AM és 16 éves korodtól használhatod külföldön!


A papírok és rendszám nélküli motorodat pedig hagy csak itthon, majd vesztek kint másikat. Időd lesz rá 2 év...

2014. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!