Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW passat b5 1.9tdi 110le jó...

VW passat b5 1.9tdi 110le jó választás vagy benzines pl bmw vagy honda?

Figyelt kérdés
Passat megy azèrt? Mennyi km el èrdemes vennu 19/f
2014. febr. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

passat a kedvenc autóm :)

bmw-k általában hátsókerék meghajtásúak, amit nem szeretek

2014. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Benzines nagy teljesítményű autót nem vennék, mert a gatyádból is kizabál...

Passat jó választás, nagyon jó autó.

Km attól függ, hogy hanyas évjárat.

Am 200-250e-ig simán meg lehet venni

2014. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha BMW vagy Honda akkor már inkább dízel, benzinest kicsit drágább lenne tankolni, ott a jó öreg 320D vagy egy Accord diesel.
2014. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább vw :) azèrt megy gyárilag is?
2014. febr. 4. 22:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg 5.5 pd tdi?
2014. febr. 4. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mennyit szánsz rá?

Csak mert ha fiatal létedre ilyen Passat méretű autók körül nézelődsz, akkor ajánlanék egy másik típust még, aztán hátha megtetszik.

Peugeot 607 2.2HDI

Hatalmas nagy bálna, viszont ez a 130 lovas motor úgy viszi mintha csak egy fele ekkora kasztni kéne mozgatnia, iszonyat dinamikus, bár nekem nem ez tetszett meg benne, 4 évig használtam egy ilyet, nagyon kényelmes kocsi, talán még ennél finomabb futóművel nem találkoztam, pedig pár kocsiban ültem már rövidebb-hosszabb távot, de eddig ez a best, mintha egy hajóban ülnél tényleg, nem nagyon érezni a kátyúkat és a többit.

Ha nem zavar, hogy egy ilyen nagy autóval kezdesz, szerintem less rá egy pillantás.

2014. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen passat-om van, nagyon jó vas. Ha meg nem elég a 110le, akkor nagyon jól tuningolható. Én chip-tuningal vettem, nem tudom mit tud, de bőven elég! Köpi a kormot rendesen, én ezért nem szeretem a sufni tuningot!
2014. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valószíűleg már megvan a kocsi, de ha esetleg más is idetéved akkor neki mondom.

VW passat 1.9tdi nagyon jó, kis fogyasztás, erős

VW passat egyéb motorral Pl 2.0 pd kuka

BMW kuka ha csak nem menőzésre kell, de sokba fog kerülni és nem az eladónak kell ezt kifizetni hanem a szerelőnek.

Honda tdi Nagyon jó. kis fogyasztás, erős. Benzines nagyon jó. Ugyan azt a teljesítményt több üzemanyagal hozza mint a tdi változat vagy mint a VW de a szerviz ami ugye elkerülhetelen bőven behozza ezt a hátrányt.

Peugeot 607 fenntarthatalan. Arra jó csak hogy szervizbe vidd. Egyáltalán hogy jön ez ide? Másfél tonnás hajó 10 literes fogyasztással. Semmire se jó. Azt a 10 litert is mind a szerviz és garázs között nyomod el. Történelem során az egyik legroszabb motorral szerelt autója. Soha ne vegyél Peugeotot, sőt semmien francia autót se 2003-2004 után. És ezt mint autószerelő és autóvillamossági műszerész mondom.

2014. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!