Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat tudtok ennyiért?

Milyen autókat tudtok ennyiért?

Figyelt kérdés
2.5 millióból kellene valami olyan autó, amivel meg lehet jelenni egy üzleti tárgyaláson is, illetve ne legyen 6 évnél idősebb. Mondeot néztem, nekem bejön, de milyen autó van még, ami megfelel a kritériumoknak?

2014. febr. 4. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A komolyabb üzletemberek autói főleg a Passat, Avensis, S60, de a Mondeot is idesorolnám.
2014. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az a 2,5 milla és hat év elég határeset.Amugy én a mondeo passat közül választanák.
2014. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Milyen jól megy egyeseknek!
2014. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért mert valaki akar dolgozni???
2014. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem arról van szó, az egy nagyszerű dolog hogy valaki dolgozik, de ha megjelenne egy Suzuki Swift 2008-assal nem hiszem hogy kevesebb eséllyel indulna.


Kíváncsi leszek hány választ fogok kapni, ebben a témában: suzukik szarok, megbízhatatlanok, virslik.....etc

2014. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ez presztizskérdés. Ha valaki sikeresen akar szerepelni egy üzleti tárgyaláson, akkor nem állíthat be egy Skoda 120L-el (ha imádja akkor sem), egy kínai hamistelefonnal és egy pezcukorkát osztogató müanyag órával.


A Suzuki magánéletben nagyon jó, de tárgyalásra nem.

Kicsit nézz vénebbeket is. A6?

2014. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:

PL.: [link]


Persze még lehet válogatni, most csak ráböktem egyre

2014. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Néztem régebbieket is, de azok közül úgyis az A4, A6, BMW 5 jöhet szóba. Az alkatrész árakat nézegetve, egy 2.0 TDI A6-nak, kb a Mondeo-val egyforma alkatrész árai vannak. Néztem a turbót, a vezérműszíjat, a kettős tömegűt, meg a kuplungot. Az A6-nak 2.0tdi esetén 600 ezer környékén jön ki összesen (függ az alkatrészek márkáitól), 3.0tdi quattro 850 ezer, a 2.0 tdci Mondeónak 600 ezer, a 2.5-ös 5-ösnek 800 ezer.

2014. febr. 5. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Tdci nem a legjobb motor, BMW 5 sokat eszik, 3as BMW? AZok is szép autók, amúgy én Passatot vennék, vagy Octaviat.
2014. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Accord és az Awensis is ilyen kategória.

Még a Lancer, bár az inkább sportosabb nem elegáns.

2014. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!