Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni, de nem...

Autót szeretnék venni, de nem tudom mi lenne a legjobb választás! Tudnátok segíteni a választásban?

Figyelt kérdés

Lehet hogy túl sok az elvárásom de azért leírom mire is gondoltam pontosan és remélem tudtok mondani valami király kis kocsit.:) szóval sportos kinézetű autót keresek, alacsony fogyasztással, nem muszáj hogy erős legyen a motorja de legyen megbízható, olyan amit szépen lehet tuningolni de nem ilyen homasita feelinggel hanem ízlésesen (tudom hogy ez nagy részben rajtam múlik), lehetőleg manuális váltóval, nem versenyezni akarok és lenyomni mindenkit csak egy olyan kocsit ami után megfordulnak és azt mondják: ,,az anyja de jól néz ki!" :)

van néhány elképzelésem is leírom ezeket is és kérlek mondjátok meg melyik szalon képes:)

1993 Mitsubishi Galant 2000 glsi; VW Jetta 1.6D; Opel Calibra 2.0 16V; Mercedes 190, 200,300 D

most hirtelen ezek jutottak eszembe :)

amúgy golfot nem szeretnék mert szerintem az túl mainstream és civicet sem szinten emiatt :)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM AKI SEGÍT VÁLASZTANI VALAMI HOSSZÚ ÉLETTARTAMÚ CIRKÁLÓS KOCSIT!:)



2014. febr. 5. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitsu jó választás, de néznék lancert is. Ha mitsuban gondolkozol gyere fb-re a csoportba, rengetek szaki van, ők biztos tudnak segíteni
2014. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted odaírni hogy 250.000Ft-ból jöjjön ki mindennel együtt!!!
2014. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ki kell hogy ábránditsalak ilyen autó után senki se fog utánnafordulni.Max annyit mondanak hogy nézd a majmot.Ezt nem azért mondom mert öreg kocsikat nézegetsz hanem azért mert ilyen kocsit gyönyörűre megcsinálni + még tuning az egy vagyonba kerül.Vegyél egy egyszerű autót gyakorolni majd meglátod hogy arra is mennyit kell költeni hogy jó állapotba legyen.Később ha lesz rá pénzed vehetsz egy komolyabb egyedi kocsit ami már alapból jól néz ki.
2014. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy MX5-öst:

[link]

2014. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
350.000 ft ig gondolkodhatok árban és 80ig átírásban így osztottam be magam. új kocsit ennyiért tudom hogy nem kapok de nem is nagyon akarok mert rávágják hogy ,,apuci kölcsön adta a kocsiját?" van már autóm amin begyakoroltam, az a szakasz már lejátszott.:) de már el van döntve hogy néhány héten belül Calibra lesz... igen ezzel máris lemondok az alacsony fogyasztásról, és szerintem igen szépen meg lehet csinálni... van nem egy ismerősöm akinek nagyon szép Calibrája van és nem költöttek rá hű de sokat:)
2014. febr. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!