Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás elött vagyok...

Laptop vásárlás elött vagyok és segithetnétek a választásban melyiket vegyem HP Pavilion g6-1209eh vs Toshiba Satellite L755D-14L szeretnék játszani is rajta új játékokkal melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
hp- [link] toshiba- [link] Toshiba-europe.com/innovation/hu/product/Satellite-L755D-14L/1119305/toshibaShop/false
2012. máj. 8. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hp mindenképp:) Én ugyanebből a szériából vettem egy fokkal gyengébb típust, de az is nagyon tuti kis gép:D Már most imádom
2012. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
de azt mondják hogy a g6 ban nincs bloothos pedig van és hogy a drivert nem találják hozzá ez volt 1másik kérdésnél a tiéden akinek a gyengébb van van bloothos
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na jó, én ebből.egy szót nem értettem:) az meg típusfüggő, h van-e bluetooth vagy nincs. én például 1308eh-t rendeltem,erre sh-t küldtek. semmi különbség nincs a kettő között, leszámítva azt, hogy az eh-ban van bluti, az sh-bsn nincs. de annyira nem izgat, mivel amúgy sem használok soha bluetooth-t. a drivereket meg le kell tölteni s gyártó magyar honlapjáról.és ennyi. nem nagy ördöngősség:)
2012. jún. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!